Header Reklam
Header Reklam

Tublex A.Ş. Genel Müdürü Erimhan Çakır: “Markalaşmak, öncelikli hedefimiz”

18 Mayıs 2021 Dergi: Mayıs-2021
Tublex A.Ş. Genel Müdürü Erimhan Çakır: “Markalaşmak, öncelikli hedefimiz”

2019 yılında, mekanik tesisat sektörünün dinamik ve güvenilir bir tedarikçisi olma hedefiyle yola çıkan Tublex A.Ş., ISK sektörünün genç ve dinamik firmalarından. Nitelikli ürünleri ilgili standartları gözeterek ürettiklerini söyleyen Tublex A.Ş. Genel Müdürü Erimhan Çakır, uzun ve detaylı çalışmalarının ardından yeni katılacak ürünlerin de hazırlık aşamalarını tamamladıklarını ve çok yakında kademeli olarak üretim bandına dahil olacaklarını söylüyor. “Markalaşmak öncelikli hedefimizdir” diyen Çakır ile Tublex A.Ş.’yi, üretim faaliyetlerini ve hedeflerini konuştuk…


Mekanik tesisat sektörünün dinamik ve güvenilir bir tedarikçisi olma hedefiyle yola çıktık

Tublex, yaklaşık 20 senelik bilgi birikimi ve saha tecrübesiyle, İstanbul-Topçular Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine başladı. Makina mühendisi olarak, benzer konularda faaliyet gösteren sektör firmalarında, uzun yıllar çalıştıktan sonra, 2019 yılında, firmam Tublex A.Ş. ile mekanik tesisat sektörünün dinamik ve güvenilir bir tedarikçisi olma hedefiyle yola çıktık. Uzman ekibimizle beraber, sürdürülebilir kaliteyi hep ön planda tutarak ürünlerimizi sektör profesyonellerinin beğenisine sunuyoruz. 

Nitelikli ürünleri ilgili standartları gözeterek üretiyoruz

Esnek metal hortum grubunda, ağırlıklı olarak, yangın sprinkler hortumu ve bağlantı seti, tüm çeşitleriyle birlikte örgülü-örgüsüz fan-coil hortumları konusunda çalışıyoruz. Bununla beraber kompansatör grubunda da sektörümüzün çeşitli ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ana prensiplerimizden biri, nitelikli ürünleri ilgili standartları gözeterek üretmektir. Bu doğrultuda, uzun ve detaylı çalışmalarımızın ardından yeni katılacak ürünlerimizin de hazırlık aşamalarını tamamladık. Çok yakın bir zaman içerisinde de kademeli olarak üretim bandına dahil olacaklar. Hortum grubunda yakaladığımız ivmeyi, yeni ürünlerimizle de artırmayı planlıyoruz.  

tublex-urunlerHedefimiz; markalaşmak, ihracatımızı artırmak ve ürünlerimizi daha geniş bir coğrafyada müşterilerimizin beğenisine sunabilmektir

Ürünlerimizle ilgili olarak, komşu ülkelerle çalışmaya başladık. Birçok farklı projeye de dahil olma başarısı gösterdik. Öncelikli hedefimiz; markalaşmak, ihracatımızı artırmak ve ürünlerimizi daha geniş bir coğrafyada müşterilerimizin beğenisine sunabilmektir. Pandemiye rağmen, görüşmelerimizi ve yurt dışı irtibatlarımızı teknolojinin imkânlarıyla yoğunlaştırdık. Global normalleşmeye bağlı olarak da, yurt dışı fuarları ve ziyaretlerimizle de bu irtibatlarımızı artıracağımızı düşünüyoruz. Aynı şekilde yurt içinde de ziyaretler, fuar etkinlikleri, sosyal medya kanalları aracılığıyla ürünlerimizi ve bizden haberleri sektörümüzle paylaşacağız.

Fiyat - kalite dengesini bozmadan, nitelikli ürünü ulaşılabilir fiyatlarla sektörümüzün kullanımına sunuyoruz
Kısa zamanda, hem yurt içi hem de yurt dışında dahil olduğumuz birçok proje oldu. Fiyat - kalite dengesini bozmadan, nitelikli ürünü ulaşılabilir fiyatlarla sektörümüzün kullanımına sunuyoruz. Bu da tercih edilme sebeplerimizden biridir. Kalite güvence sistemimiz ve bu sistemin gerekliliklerine harfiyen uymak, üretim standartlarımızı korumamıza olanak veriyor. Bu da dahil olduğumuz projelerde memnuniyet olarak bize yansıyor. Hatta bir yurt dışı projesinde, özel bir ürünü, istenen kalite şartlarında ve istenen zamanda müşterimize ulaştırarak, hem kalitemizi hem de taahhüdümüzü gösterme imkânı yakaladık ve bu sayede firmanın yeni projesinde de onaylı marka olmanın sevincini taşıyoruz. 

Kalitemizi gösterebildiğimiz her fırsat, bizi istediğimiz noktalara taşıyacak

Sektörümüzün genç ve dinamik bir firması olarak öncelikli hedefimiz; Tublex markalı veya hangi ürün olursa olsun, uhdemizde olan bir ürünün, ilgili pazarında beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında olmasıdır. Bu doğrultuda da kaliteden taviz vermeden yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve kalitemizi gösterebildiğimiz her fırsatın, bizi istediğimiz noktalara taşıyacağına inanıyoruz. Az önce de belirttiğim gibi markalaşmak öncelikli hedefimizdir.

Proje aşamasından uygulama aşamasına kadar sektörümüz gelişiyor

Artan konfor ve hijyenik ihtiyaçlar, beraberinde yeni disiplinleri ve uygulamaları getiriyor. Son dönem projelere baktığımızda birçok yeniliğin ve birçok teknolojik uygulamanın başarılı bir şekilde uygulandığını görüyoruz. Bu da proje aşamasından uygulama aşamasına kadar sektörümüzün ne kadar geliştiğinin önemli bir göstergesidir. Sektörümüzün tedarikçi bir firması olarak da, konumuzla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve gelen talepleri doğru analiz ederek çalışmalarımıza yön veriyoruz.Slider Altına