DSYG, 30 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Mekanik tesisat ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, ısı ve enerji alanlarında teori, yaklaşım ve uygulamaları konu alan teknik yazılar, çeviriler, sektörel haberler, röportajlar, izlenim, araştırma, görüş yazıları, dizi yazılar yer almaktadır.

Hedef Kitle

Mekanik tesisat tasarım, müşavirlik, taahhüt kuruluşlarıuzman mühendisleri, kamu ve özel sektörsanayi kuruluşları ve hizmet yapılarının teknikişletme-bakım müdürleri, hastane, turistik tesis,idari ofis binaları, alışveriş merkezleri gibi yoğunkamusal kullanımda bulunan yapıların teknik müdürve genel müdürleri, inşaat, taahhüt kuruluşlarımekanik bölüm mühendisleri, meslek örgütleri veeğitim kurumları, ISK sektörü kuruluşları.

Sahibi
Yayın Hayatına Başlama Tarihi
Asrin Bakır Gerçek
Mart 1996
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Periyodu
Oya Bakır
Aylık (yılda 12 sayı)
Reklam Grup Koordinatörü
Tirajı
Asrin Bakır Gerçek
7000 (net)
Reklam Müdürü 
 
Merve Koç
ISSN:1302-8073
Slider Altına
Söyleşi