Header Reklam
Header Reklam

Yüksek Enerji Tasarrufu ve İç Ortam Hava Kalitesi ile İmbat Rooftop Cihazları Endüstrinin de Tercihi

04 Şubat 2024 Dergi: Şubat-2024
Yüksek Enerji Tasarrufu ve İç Ortam Hava Kalitesi ile İmbat Rooftop Cihazları Endüstrinin de Tercihi

Sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, tescilli Ar-Ge Merkezine düzenli yatırım yaparak, güvenilir ve verimli ürünler üretiyor. Bu ürünler arasında yer alan İmbat çatı tipi klimaları (Rooftop), bağımsız iklimlendirme (Free Cooling), sertifikalı performans, gelişmiş kontrol ve otomasyon, fabrika şartlarında test edilmiş monoblok tek ünite, tak-çalıştır özelliği ile kolay kurulum, işletme ve bakım kolaylığı gibi birçok avantaj sağlıyor. Bu avantajlar, İmbat rooftop cihazlarını endüstriyel yatırımların iklimlendirme tercihlerinde ön plana çıkarıyor.

Daha iyi havalandırma için %100 dış hava ile çalışabilme özelliği İmbat çatı tipi klima cihazlarında standart ve opsiyonel geniş seçeneklerle sunuluyor. Çatı kaidesi (roofcurb) özellikli İmbat çatı tipi klima cihazları, montaj aşamasına kadar üfleme ve emiş yönlerinde değişiklik yapılmasına imkan sunuyor. Cihaz, kaide üzerine oturtularak kolaylıkla kullanıma hazır hale geliyor.

İmbat rooftop cihazlarının tüm modelleri A ve B enerji sınıfında yer alıyor. Bu sayede yüksek enerji tasarrufu sağlayan İmbat çatı tipi klimalar, iklimlendirme sistemlerinin karbon ayak izini küçültüyor.

İmbat çatı tipi klima cihazlarını yakın dönemde tercih eden endüstriyel tesisler arasında; Sırma Su Fabrikası, Çimko Çimento Narlı Yerleşkesi bulunuyor.
 Slider Altına