Header Reklam
Header Reklam

York'ta Büyük Kampanya

31 Mart 2008 Dergi: Haziran-Temmuz 1997

Dünyada tam beş kıtada binlerce mekanın ısıtma, soğutma ve havalandırmasında York'un geliştirdiği sistemler kullanılıyor. İstanbul Hilton'dan Beyaz Saray'a, Holiday Inn'den Silivri Klasis Otel'e, Antalya Sheraton Voya-ger'dan Kremlin'e, Manş Tüneli'nden Sabancı Cen-ter'a, İngiltere Parlamento-su'ndan Yeni Bursa Otoga-n'na kadar Türkiye'de ve dünyada birçok önemli merkezi York ısıtıyor. York  soğutuyor, York havalandırıyor.

 

HSK'nın satış öncesi ve sonrası tam servis garantisiyle sunulan, sessiz, dekoratif, programlı, ekonomik York Split Klimaları Türk tüketicisinin beğenisini kazanıyor.

 

HSK başlattığı hemen teslim kampanyası kompresörde 5 yıl garanti veriyor. Tüketici yaptığı her 250.000.000 TL. alışveriş için 20.000.000 TL. koku veren mini kişisel serinleticiyi hediye olarak alıyor. York'un    9000    Btu/h'dan başlayan 32.000 Btu/h'ya kadar duvar tipi, 52.000 Btu/h'a kadar yer ve tavan tipi, yüksek kapasitelerde kanallı tip ve asma tavan, tavan tipleri kampanyada yer alıyor.

 

Ayrıca 6700 Btu/h ve 11.500 Btu/h kapasitelerinde portatif monoblok klimalarda sabit ön ödemeli taksit seçenekleri ile HSK'nın yurt çapında satış noktalarında tüketiciye sunuluyor. Montajı HSK'nın yetkili servisleri tarafından yapılıyor.


Etiketler


Slider Altına