Header Reklam
Header Reklam

Yenilikçi Sanipit® 24 GR Retrofit Pompa Kiti 1 HP Motora Sahiptir

22 Mart 2024 Dergi: Nisan-2024
Yenilikçi Sanipit® 24 GR Retrofit Pompa Kiti 1 HP Motora Sahiptir

Yenilikçi Sanipit® 24 GR güçlendirme pompası kiti, 50 yıllık atık su ejektörü gelişmelerini aşarak arızalı pompalar için güvenilir bir çözüm sunar. 1 HP öğütücü motor ve hava basınç mekanizması mevcuttur. Termo-manyetik motorları, doğrudan erişim noktaları ve arızaya dayanıklı atık su algılama özelliği güvenilirlik ve sorunsuz bakım sağlar.

Önceden monte edilmiş ağır hizmet tipi güçlendirme parçası, 24" lavabolara kolayca uyar. Motor, öğütücü bıçak ve basınç anahtarları dahil olmak üzere tüm ana dahili bileşenlere erişim çok kolaydır.

Konut ve ticari uygulamalar için paslanmaz çelik öğütücü bıçak ile donatılmış güçlü 1 HP motoru bulunan pompa kiti, 25 Ft'ye kadar pompalama kapasitesine sahiptir. (Maks. Kapatma yüksekliği: 33 Ft).

Harici kontrol paneli ve görsel/işitsel alarm sistemi ile IP68 sınıfı korumalıdır. Üçlü yedekliliğe sahip arızaya dayanıklı bir hava basınç anahtarı sistemi ile donatılmıştır.

Yenilikçi Sanipit 24® GR Retrofit Pompa Kiti, Kanalizasyon Ejektör Pompaları için Sorunsuz Bakım ve Güvenilir Çözüm Sunuyor

Termo-manyetik motorlar

SFA Saniflo'nun çözümünün anahtarı, Saniflo pompalarında bulunan bir özellik olan kısa çevrimli, termo-manyetik tip motorların kullanılmasıdır.

Sanipit® 24 GR'nin güçlü 1 beygir gücündeki motoru, konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış paslanmaz çelik öğütücü bıçakla donatılmıştır. Geleneksel atık su pompaları sık sık tıkanarak ev sahipleri ve sıhhi tesisat müteahhitleri için önemli rahatsızlıklara ve aksaklıklara neden olur. Sanipit 24® GR retrofit pompa kiti ile bu tıkanmalar önlenebiliyor. Yerleşik bir öğütücü motor ve verimli bir hava basıncı mekanizması, sorunsuz ve kesintisiz atık su akışı sağlayarak sık sık tıkanma ve maliyetli onarım sorunlarını ortadan kaldırır.

Sanipit® 24 GR'nin en önemli farklarından biri çukur içinde kuru bir boşluk oluşturabilmesidir. Doğrudan kanalizasyona oturan diğer pompalama sistemlerinin aksine, SFA Saniflo'nun tasarımı bileşenleri ve motoru tesisat montajcıları ve servis teknisyenleri için sorunsuz bir deneyim sunar.

SFA Saniflo'nun pompa tasarımı, geniş ürün yelpazesi ile desteklenmektedir.

Dünya çapında sistemler ve çözümler oluşturma deneyimi, mevcut kanalizasyon çukurları için hatasız, güvenilir ve kullanımı kolay bir yedek çözümü temsil eder.

Sanipit® 24 GR, dahili çek valfli 2 inç tahliye kauçuk adaptörü ve 2 inç havalandırma kauçuk bağlantısı, motor ve hava basınç şalterinin incelenmesi ve değiştirilmesi için doğrudan erişim noktalarının yanı sıra basınç daldırma borularının incelenmesi ve temizlenmesi de dahil olmak üzere bir dizi üst düzey özelliğe sahiptir.Slider Altına