Header Reklam
Header Reklam

Wavin’den HepVo Koku Önleyici Valf

07 Eylül 2023 Dergi: Eylül-2023
Wavin’den HepVo  Koku Önleyici Valf

Wavin'in atık su tesisatları için geliştirdiği susuz çalışan koku önleyicisi evlerde lavabolarda, dışlarda ya da yer süzgeçlerinde kullanılabiliyorken aynı zamanda klima veya fancoil giderleri, kazan deşarjlarında da kullanılabilmektedir.

HepVo Koku Önleyici Diyafram ile sifon kullanılmasına gerek kalmaz. Susuz çalışan membranlı bir sistemdir.  

HepVo® hijyenik atık su diyaframıdır. Kanalizasyon atık su tesisatından bina içine pis koku sızmasını önlemek için tasarlanmıştır. Kendinden contalıdır. HepVo® içindeki membran sayesinde atık su tesisatından sisteme hava girişini engeller. Böylece yaşam alanlarına kötü kokulu hava yayılmasını önleyerek, konforlu bir ortam sağlar. Sistemden su akarken membran yapısı su ile birlikte temiz havanın geçişine olanak sağlar. HepVo® koku önleyici diyafram, dikey ve yatay (dirsek ile) monte edilebilir. Dar alanlarda yatay olarak montaj edilip yerden tasarruf sağlar. 32 mm ve 40 mm çaplarında süzgeç ve diyaframı ile montaja hazırdır. Sürekli kullanımda 75 °C’a, kısa süreli kullanımda 95 °C’a kadar dayanımı vardır.

HepVo®, içindeki diyafram sayesinde atık su sistemindeki kokuları engeller. Su boşaltımı sırasında ses yapmaz. Sifonlardaki gibi su tutmadığından mikroorganizma oluşmaz, ayrıca böcek haşerelerin girişini engeller. Lavabo, Duș Teknesi, Bide, Pisuar, Klima Drenajı, Tekne, karavan vb. yerlerde kullanımı uygundur.Slider Altına