Header Reklam
Header Reklam

Warmhaus, Yeni Mobil Uygulaması Warmhaus 360 ile Optimum Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor

26 Aralık 2023 Dergi: Ocak-2024
Warmhaus, Yeni Mobil Uygulaması Warmhaus 360 ile Optimum Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor

Warmhaus kusursuz müşteri deneyimini sağlamak amacıyla sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.  Warmhaus’un müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulaması müşteriye sağlanan tüm hizmetleri entegre olarak sunuyor. 
Yüzde yüz yerli sermaye ile panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten Warmhaus kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla düzenli olarak ürünlerini ve dijital hizmetlerini geliştiriyor. Bu kapsamda Warmhaus müşterileri için özel geliştirdiği Warmhaus 360 mobil uygulamasını canlıya aldı. Warmhaus 360 uygulaması ile müşteriler için sunulan hizmetler entegre edilerek optimum müşteri memnuniyeti amaçlanıyor.  
360 Derece Konfor
Çağdaş yaşam alanlarına uygun, kaliteli, tasarruflu ve güvenilir ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin en verimli şekilde kullanılması için dijital uygulamalar da geliştirerek kullanıcıların hayatlarına konfor katmaya çalıştıklarını belirten Warmhaus Pazarlama Müdürü Derya Karakoç Ok, bu ilke doğrultusunda canlıya aldıkları Warmhaus 360 hakkında şunları söyledi: “Warmhaus 360 uygulaması ile tüketicilerimize bizden aldıkları tüm hizmetlerde 360 derece konfor yaratmayı amaçlıyoruz. Android ve İOS cihazlar için geliştirilen bu mobil uygulama ile tek tuşla çağrı merkezimizi aramadan servis hizmetlerimizden yararlanmak mümkün olacak. Kullanıcılarımız uygulama üzerinden servis talebinde bulunabilecek, ürünleri ve kılavuzlarını inceleyebilecek, daha fazla nasıl tasarruf edebileceklerini öğrenebilecek, ek garanti satın alabilecek ve Warmhaus hakkında tüm yeni haberlere, blog yazılarımıza ve düzenlenen kampanyaların bilgisine ulaşabilecek. Bunların yanı sıra bizimle yazılı iletişim kurabilecekleri Bize Yazın alanından bilgi talep edebilecek, öneri ile geri bildirimde bulunabilecekler”. Slider Altına