Header Reklam
Header Reklam

Vaillant VRF Ürün Gamı ile Tasarruf ve Konfor Sunuyor

19 Temmuz 2023 Dergi: Ağustos-2023
Vaillant VRF Ürün Gamı ile Tasarruf ve Konfor Sunuyor

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” söylemi ile yarının teknolojisine bugünden yatırım yapıyor. Vaillant, VRF sistemlerinde sunduğu VVS ürün gamı ile müşterilerine yüksek performans, enerji tasarrufu ve yüksek kullanıcı konforu sunuyor. 

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant, doğayı koruma anlayışı ile ürün gamını, enerji verimliliğini en üst seviyeye çıkaran ürünlerle zenginleştirmeye devam ediyor. Vaillant, gelişmiş ısı geri kazanımı, ısıtma, soğutma ve havalandırma işlemlerini aynı anda tek bir sistem ile yapma olanağı sunan VRF ürün gamı ile hem tasarruf hem de verimlilik sunuyor. Vaillant’ın VRF sistemleri gerek soğutmada gerekse ısıtmada yüksek çalışma verimliliği ve yüksek konfor ile iklimlendirme sistemlerinde her türlü ihtiyaca çözüm sunmasıyla öne çıkıyor.  

Vaillant VRF sistemlerinde VVS ile 4 farklı kategoride 30 farklı dış ünite, 11 farklı tipte 61 farklı kapasite seçeneği sunuyor. VVS, tek dış ünite sistemi ile 80 iç üniteye kadar montaj yapma, 88 HP gücünde kaskad bağlanabilme imkânı sağlıyor. Yüksek performans, enerji tasarrufu, yüksek kullanıcı konforu sunan VVS’de otomasyon, pay ölçer imkânı, kolay bakım, arıza giderme, full inverter teknolojisi ve zor şartlar altında çalışma gibi özellikler öne çıkıyor.  Vaillant, küçük ölçekli binalardan büyük ölçekli işletmelere kadar her türlü mekâna uyum sağlayabilen VRF sistemleri ile pazarda yüzde 30 seviyesinde büyümeyi hedefliyor. Slider Altına