Header Reklam
Header Reklam

Vaillant’ın Yeni Oda Termostatı VRT 36F Tüketicilerin Hayatını Kolaylaştırıyor

12 Nisan 2023 Dergi: Nisan-2023
Vaillant’ın Yeni Oda Termostatı VRT 36F Tüketicilerin Hayatını Kolaylaştırıyor

Sürdürülebilirlik ve müşteri odaklı iş stratejisi ile pazarda fark yaratan Vaillant, yeni oda termostatı VRT 36F ile teknolojiyi ergonomiyle buluşturuyor. VRT 36F, kablosuz kullanım, çevirmeli düğmesi, oda sıcaklığını LCD ekran üzerinden gösterme özellikleri sayesinde sunduğu kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor.  

Isıtma ve soğutma ihtiyacını doğaya en az zarar verecek şekilde karşılamayı hedefleyen Vaillant, yenilikçi ürünleri pazara sunmaya devam ediyor. Yol haritasını müşterilerin ihtiyaçlarına göre planlayan Vaillant, verimliliğin önem kazandığı, teknolojik ve fonksiyonel ürünlerin giderek daha fazla rağbet gördüğü günümüz dünyasında VRT 36F oda termostatı ile bu beklentileri karşılamayı hedefliyor. 

Ürettiği tüm sistem çözümlerinde sürdürülebilirlik kavramını gözeten Vaillant’ın yeni ürünü VRT 36F, oda sıcaklığını kontrol ederek kombinin çalışmasına destek oluyor. Cihaz sayesinde ayrıca termostat üzerinden sıcaklık ayarı da yapılabiliyor. Vaillant’ın tüm kombi modelleriyle uyumlu olarak çalışabilen VRT 36F; kablosuz kullanım, çevirmeli düğmesi, oda sıcaklığını LCD ekran üzerinden gösterme özellikleri ile ergonomik bir kullanım sunarak tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Slider Altına