Header Reklam
Header Reklam

Türkiye'nin Yeni Yoğuşmalı Kombisi ademiX Faturaları Düşürüyor

03 Mart 2022
Türkiye'nin Yeni Yoğuşmalı Kombisi ademiX Faturaları Düşürüyor

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, tasarımından teknik ve kullanım özelliklerine kadar birçok alanda sektöre yön verecek yeni yoğuşmalı kombisi ademiX’i satışa sundu. Birçok büyükşehirde yapılan tüketici araştırmalarından da yararlanılarak geliştirilen ademiX; kolay kullanımı, yüksek sıcak su konforu ve faturaları azaltacak verimliliği ile uzun yıllar aile bütçesine destek olacak.

Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, yeni nesil yoğuşmalı kombisi ademiX’i Şubat ayında satışa sundu. Isıtma alanındaki liderliğini ademiX ile perçinlemeye hazırlanan DemirDöküm, ürününün tasarımı ve teknik özellikleriyle kullanıcısına yeni bir deneyim vadediyor. DemirDöküm’ ün yeni ürün ailesi ile ilgili yaptığı tüketici araştırmalardan da yararlanılarak geliştirilen ademiX, kullanım kolaylığının yanı sıra şık ve modern tasarımı, üstün teknik özellikleriyle üst düzey konfor sunuyor.

Doğal Gaz Faturalarını Kontrol Altında Tutacak
DemirDöküm yeni nesil kombilerinin ve tasarım yaklaşımının ilk üyesi olan ademiX'in detaylı bir geliştirilme sürecinin ardından satışa sunulduğunu belirten CEO Alper Avdel; "Tüketicilerimize bir kombide ne aradıklarını, akıllarında nasıl bir kombi olduğunu sorduk. Aldığımız cevaplarla birlikte yeni kombimizin tasarım girdilerini şekillendirdik. Bu sürecin sonunda da 68 yıldır sektörüne öncülük eden ve kullanıcılarını birçok ilkle tanıştıran DemirDöküm olarak, yoğuşmalı ürün ailemizi sektörün en iddialı ürünü ile genişlettik. Sahip olduğu özelliklerle çevre ve tasarruf hedeflerinden taviz vermeyen ademiX, yüksek verimliliği ile doğal gaz faturalarını kontrol altında tutacak” dedi.

Kompakt ve Kullanımı Kolay 
ademiX’in, DemirDöküm ürün gamının en kompakt üyesi olarak tasarlandığını ve rakiplerine kıyasla yüzde 20 oranında daha az yer kaplamasıyla yeni mimari yaklaşımları desteklediğini belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “18-24 ve 24-28 kw kapasite seçeneğine sahip olan ademiX, DemirDöküm ürün gamının en donanımlı üyesi. Yoğuşmalı kombi kategorisinde segmentinin en az yer kaplayan ürünü ve bu sayede en dar alanlara bile rahatlıkla montajı yapılabiliyor. Yenilikçi tasarımı sayesinde günümüz dekorasyon trendlerine de uyum sağlayan Türkiye'nin yeni nesil kombisi ademiX, hayatı kolaylaştıran teknik özelliklere sahip. Yüksek sıcak su konforunu odağına alan ademiX sıcaklık dalgalanmaları yaşatmadan, en düşük debide bile kesintisiz ve hızlı bir şekilde sıcak su sağlayarak günümüzün en büyük problemlerinden biri olan su sarfiyatının da önüne geçiyor. Böylece kullanım konforu yüksek bir ürün olarak kullanıcısına ulaşıyor’’ açıklamasını yaptı. 

Akıllı Özellikleriyle Maksimum Tasarruf Sağlıyor
DemirDöküm’ün yenilikçi vizyonunu destekleyen yeni kombisi ademiX'in, A sınıfı enerji verimliliğine sahip olduğunu ve kullanıcısına yüksek tasarruf sağladığını belirten Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu ise şöyle konuştu; "ademiX sahip olduğu ısıtma verimi sayesinde kayda değer bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Yüksek verimli pompasıyla tesisat ihtiyacını analiz eden ve bu ihtiyaca göre çalışan ürün, gereksiz elektrik kullanımının da önüne geçiyor. Dairesel yapıdaki paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi gerçekleştiren ademiX kombiler, böylece hem üst düzey yakıt tasarrufu sağlıyor hem de uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. ademiX sahip olduğu tasarruf ve uzun ömürlü kullanım özellikleriyle günümüzde kombi konusunda dikkat edilmesi gereken iki noktaya da başarılı bir şekilde değiniyor. Buna ek olarak şık LCD ekranı ve çevirmeli düğmeleriyle son derece ergonomik ve rahat bir kullanım sunuyor. ademiX kombiler hem teknik hem de tasarım özellikleriyle tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.’’

Kuralları Yeniden Belirleyecek

Düşük emisyon değerleri sayesinde kombi alanında en çevreci ürünler arasında hızlıca yerini alan ademiX, akıllı sistemleri de bünyesinde barındırıyor. Bu akıllı sistemler sayesinde kullanıcısının kullanım alışkanlıklarına paralel bir şekilde çalışma düzeni sunan ademiX kombi, etkili takip sistemiyle verimli ısıtma ve yüksek sıcak su konforu sunuyor. ademiX çift işlemcili ana kartı sayesinde güvenlik konusunda da etkin bir uygulamayı hayata geçiriyor. DemirDöküm’ün yeni aile üyesi ademiX, yüksek basınç uyarı fonksiyonu, hava tahliye fonksiyonu, donmaya karşı koruma fonksiyonuyla da akıllı ve sorunsuz bir iklimlendirme vadediyor. DemirDöküm Migo akıllı oda termostatı ile de çalışabilen ademiX, bu sayede cep telefonuyla uzaktan kontrol imkanı da sağlıyor. Kombi dünyasına yeni bir yaklaşım getiren ademiX, lansmana özel fiyatlarıyla kullanıcısıyla buluşuyor. 
 Slider Altına