Header Reklam
Header Reklam

Trotec Nem Alma Cihazı, Konforlu ve Verimli Bir Performans Sağlıyor

06 Ocak 2024
Trotec Nem Alma Cihazı, Konforlu ve Verimli Bir Performans Sağlıyor

Konforlu nem alma cihazı Trotec TTK 32 E şık tasarımı ile tüm alanlara uyum sağlar. Higrostat kontrollü nem alma otomatiği ile donatılan TTK 32 E cihazını istediğiniz nem oranına ayarlanabilir. Oranın üzerine çıkıldığında, cihaz otomatik olarak işleme geçer ve tekrar istediğiniz orana ulaştığında kapanır. Böylece odalarda enerji tasarruflu bir şekilde nem sağlanır.
Sürekli nem alma modu mevcuttur ve böylece gözetimsiz çalışmalar gerçekleşir. Sürekli çalışma modunda bu cihazı oluşan yoğuşmayı hortum ile yönlendirir. LED göstergeleri güncel çalışma modunu gösterir.
TTK 32 E emniyet konusuna önem veriyor: Su haznesi dolduğunda uyarı lambası sinyal verir ve otomatik kapanmalı aşırı taşma koruması hemen fonksiyonların durdurulmasını destekler. Su haznesinde bulunan pencere ile dolum seviyesini kontrol edebilirsiniz.
Auto-Restart fonksiyonu sayesinde cihazı bir elektrik kesintisinden dolayı kapandığında, sonradan ayarlanan değerler ile tekrar işleme geçer; böylece TTK 32 E harici zamanlayıcı ile işlem için uygundur.
Nem alma cihazının donatımı kolay ulaşılabilir ve yıkanabilir hava filtresi ile tamamlanır. Kolay alan değişimi gerçekleşir: pratik kablo ve fiş tutucu, taşıma kulpu ve tekerleri ile kolay alan değişimi söz konusudur.
Özellikler:
LED aydınlatmalı kullanım paneli
Kolay temizlenebilir tasarım
Kolay kullanım
Performans sınıfında çok sağlam ve hafif cihaz
Entegre fiş tutucu
Harici zamanlayıcı ile kullanım için Auto-Restart fonksiyonu
Sürekli çalışma modu
Su haznesi dolduğunda uyarı lambası
Defrost otomatiği
Harici yoğuşma için bağlantı imkanıSlider Altına