Header Reklam
Header Reklam

Toshiba, konutlarda AC sistemleri için tasarım ve performansta yeni standartları belirledi

17 Mart 2020
Toshiba, konutlarda AC sistemleri için tasarım ve performansta yeni standartları belirledi

SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha çok rahatlığı ve verimliliği getiriyor.
Konutlar ve ticari yapılarda HVAC (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) sistemlerinde yüksek verimlilik, yüksek performans konusunda küresel liderlerden olan Toshiba, R32 bireysel HVAC sektörüne, yeni SHORAI Edge iç ve dış ünitelerini eklediğini duyurdu. SHORAI Edge, benzersiz ve dikkat çekici estetikte, sınıfındaki en iyi performans için bir araya gelinmiş, ısıtma ve havalandırmanın ikisinde de A üç artı verimlililiğini sunan, sessize yakın çalışan ve akıllı kontrolleri bulunan yapısıyla tasarım ve performansta yeni standartları belirliyor.

SHORAI Edge´in tüm iç mekan tiplerine mükemmel uyum sağlayan yeni mat yüzeyi ve düz hatları şehir içi dairelere, çatı katlarına ya da tek aileli konutlara şık , çağdaş bir tasarımı beraberinde getiriyor. İç ünite şasesi, optimize edilmiş, tamamen orjinal kurulumuyla, tesisat bağlantılarındaki kesikli işaretler sayesinde herhangi bir duvara kolayca ve çabucak monte edilebilir. İç üniteler, bireysel veya multi dış ünitelerin herhangi biri ile bağlanabilir.

SHORAI Edge, A+++ ısıtma ve soğutma modlarında optimum konforu getirip ,enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, sessize yakın çalışması için tasarlanmıştır. Doğrusu, SHORAI Edge, 44 dB(A) nominal gürültü basıncı seviyesiyle piyasadaki en sessiz dış ünitelerinden biridir. Ayrıca »Silent» (Sessiz) fonksiyonu, dış mekandaki gürültü düzeyini -6 dB(A) azaltarak günün ya da gecenin herhangi bir saatinde komşular için sessizlik ve huzuru garanti altına alırken, iç ünitedeki Quiet fonksiyonu da sesi güçlükle duyulabilen 19dB (A) seviyesine indirerek iyi bir gece uykusunu güvence altına alır.

Çevreye en az zarar için R32 soğutucuyu kullanarak SHORAI Edge´in ısıtma ve soğutmanın her ikisindeki A+++ enerji performansı, bu kategorideki kısmi yüklerde en iyi verimliliğini sunar. Soğutma için 2.0 - 7.0 kW ve ısıtma için 2.5 - 8.0 kW aralığını kapsayan yedi modeliyle Toshiba´nın yenilikçi döner kompresör ve inverter teknolojisi SHORAI Edge´ın, kompresör hızını talebe uygun ayarlama yoluyla ısıtma ve soğutma kapasitesini her zaman düzenlemesine imkan tanır. Klimalar , 8.6 SEER notu (Mevsimsel Enerji Verimliliği Oranı) ve 5.1 SCOP notu (Mevsimsel Performans Katsayısı) almışlardır.

SHORAI Edge, aynı zamanda, odadaki hava dolaşımını iyileştiren ve cilt nem düzeylerini koruyan yeni HADA Care’i sizlere tanıtıyor. Panjurun konumu dizaynı dolaylı hava akımı oluşturuyor, havanın dolaşımını odanın yukarılarında sağlayarak sıcaklığı düzenliyor ve odadakilerin rahatını artırıyor.Aynı anda , PM2.5 Ultra-Pure Filtre, çapı 2.5 mikrometreden daha az ince parçacıkları yakalıyor. Çalışmalar sonunda, küçük parçacıklara maruz kalmayla solunum rahatsızlıkları arasındaki bağlantının bulunması nedeniyle bu önemlidir.

Rahatınızı en üstü düzeye çıkarmak için tasarlanan SHORAI Edge, günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla önceden ayarlı işlevler, elektrik faturalarını azaltacak güç seçimi ve ECO modları, oda sıcaklığının gece ayarlayarak uyku rahatlığını artırma, çabuk ısıtma ya da soğutma için Hi-power ve kullanıcıların açık ve kapalı zaman seçecekleri ayaralama izni veren haftalık bir zamanlayıcı dahil, anlaşılması kolay uzaktan kumanda işlevleri sunar.

SHORAI Edge, dahili kablosuz adaptor ve Toshiba Home AC Control mobil uygulaması yoluyla, evinizde ya da dışarıda konforunuzu uzaktan yönetme becerisi sunar ve kontrol kolaylığı sağlar.
 Slider Altına