Header Reklam
Header Reklam

Toshiba HAORI Estetiği ile Göz Dolduruyor

22 Ekim 2021
Toshiba HAORI Estetiği ile Göz Dolduruyor

Toshiba HAORI, göz kamaştırıcı estetiği, birinci sınıf verimliliği, sessiz çalışmayı ve eşsiz hava kalitesini bireysel iklimlendirme sistemlerine getiriyor.
Bireysel ve ticari binalar için yüksek verimli, yüksek performanslı HVAC (ısıtma, havalandırma ve klima) sistemlerinde küresel güçlü bir oyuncu olan Toshiba, konutlarda klima estetiğini yeniden tanımladı. Firmada yeni geliştirilen HAORI, geleneksel klima konseptlerinin ötesine geçerek mobilyaların çekici ve gerçekten zarif bir parçası haline geldi ve ev konforu teknolojisinin, plastiğin bazen rahatsız da eden geleneksel görünümünden çok daha büyüleyici bir şey olabileceğini kanıtladı.
İnce gövdesi ve benzersiz tasarımı ile bu yenilikçi klima ünitesi, yalnızca çeşitli standart ve isteğe bağlı renklerde olmayan, aynı zamanda benzersiz özelleştirme olanakları sunan son derece çekici bir kaplamaya sahiptir. HAORI sahipleri, verilen kumaş desen kitini kullanarak seçtikleri tasarımları stiliste götürür veya kendi tasarımlarını yapar. HAORI'nin dokulu yüzeyi, rahat ve konforlu bir atmosfer için kanepeler, halılar, perdeler, koltuklar ve yatak çarşafları gibi diğer oda kumaşları ile mükemmel bir birliktelik yaratır.
Toshiba´nın patentli konsepti, HAORI´nin uyum sağlamasını kolaylaştırır.
Toshiba HAORI´nin görsel çekiciliği, teknik mükemmelliği ile eşleşmektedir. Sınıfının en iyisi performans, (hem ısıtma hem de soğutma için) A+++ verimliliği, neredeyse tamamen sessiz çalışma ve piyasa lideri hava kalitesiyle desteklenmektedir.
Minimum çevresel etkisi için R32 soğutucudan yararlanan HAORI´nin A +++ enerji performansı, segmentinde en iyi kısmi yük verimliliklerini sağlar: Sistem SEER (Mevsimsel Enerji Verimliliği Oranı) 8.6 ve SCOP (Mevsimsel Performans Katsayısı) 5.1 olarak derecelendirilmiştir. Ayrıca, Toshiba´nın yenilikçi döner kompresörü ve inverter teknolojisi, sürekli değişebilen ısıtma ve soğutma kapasitesi ile çevreye saygılıdır.
HAORI, neredeyse tamamen sessiz çalışması için tasarlanmıştır. Ünitenin "Sessiz" modu, iç üniteden gelen gürültüyü zor duyulabilen 19dB (A) seviyesine düşürerek iyi bir gece uykusunu sağlar. Ayrıca, dış ünite nominal 44 dB (A) ile piyasadaki en sessiz ünitelerden biridir. Gürültü seviyeleri, uygulama veya uzaktan kumanda ile etkin hale getirilen özel bir işlev kullanılıp 37 dB (A) oluncaya kadar düşürülebilir.
Hava kalitesiyle ilgili olarak HAORI, Toshiba'nın 2,5 mikrometreden daha büyük çapa sahip ince partikül maddeleri % 94 oranına kadar yakalayan PM2.5 Ultra-Saf Filtresine sahiptir. Çalışmalar, solunum rahatsızlıkları ile bakteri ve virüsleri taşıyabilen küçük atmosferik parçacıklara maruz kalma arasında yakın bağlantılar bulmuştur. HAORI içinde bulunan Toshiba Plazma İyonlaştırıcı, sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için mikron düzeyinde (virüs ve bakterileri) kirlenmiş parçacıkları yakalar ve etkisiz hale getirir.

Kolay temizlenen drenaj tavası ve Toshiba´nın kendini temizleyen Sihirli Batarya gibi özellikler sayesinde uzun vadede yüksek hava kalitesi korunmaktadır. Ayrıca Toshiba'nın yenilikçi HADA Care özelliği ile oda içindeki hava dağılımını iyileştiren ve cilt nem seviyelerini koruyan gelişmiş soğutma teknolojisini içermektedir. Panjurun konumu, odanın tepesinde hava sirkülasyonu sağlayan dolaylı akış üretip sıcaklığı düzenler ve konfor düzeyini artırır.
HAORI, şık bir uzaktan kumandaya sahiptir. Sezgisel uzaktan kumanda işlevleri arasında enerji faturalarını düşüren güç seçimi ve ECO modları, hızlı soğutma veya ısıtma için yüksek güç seçeneği bulunur. 
Fabrikada entegre edilen Wi-Fi, HAORI'nin, Google Home asistanı ve Amazon Alexa akıllı komut sistemi ile uyumluluğu sayesinde yeni özelliklerinin, enerji izleme ve tam ses kontrolünün yer aldığı Toshiba Home AC Control uygulaması aracılığıyla kontrol edilebileceği anlamına gelir.
HAORI iç ünite kasası, optimize edilmiş, kutudan çıktığı gibi kolay kurulumu sayesinde herhangi bir duvara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. İç üniteler mevcut Toshiba bireysel ve multi dış üniteleri ile bağlanabilir.
HAORI'nin sınıfının lideri olan estetiği ve iklimlendirme performansı hakkında daha fazla bilgi için www.toshiba-klima.com.tr adresini ziyaret edin…
 Slider Altına