Header Reklam
Header Reklam

Termo Teknik’ten, Tasarım Sahibi Projelerin Tercihi Termolux Dikey Su Kanallı Radyatörler

13 Mart 2024 Dergi: Mart-2024
Termo Teknik’ten, Tasarım Sahibi Projelerin Tercihi Termolux Dikey Su Kanallı Radyatörler

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında üretilen Termolux dikey su kanallı radyatörler, kullanıldıkları ortama dinamizm katan tasarımları, farklı renkleri, taşıdıkları teknik özellikler ile marka ve tasarım sahibi butik konut projelerinin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların tercihi oluyor. 

Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında yer alan Termo Teknik’in, Çorlu’da bulunan, yıllık kapasitesi 5.5 milyon adet olan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak farklı renklerde panel radyatör üretimi yapılıyor.

Termolux Klasik radyatör serisinin parçası olarak Termo Teknik fabrikasında üretilen dikey su kanallı radyatörler, yüksek ısıl verimlilik ile dayanıklılığının yanı sıra, parlak ön yüzeyleri ve kolaylıkla monte edilebilme özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı ebat ve boyutlarda çok sayıda seçenek sunan, kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere için de önemli bir seçenek oluşturuyor.

Termo Teknik’in toplam 120 milyon dolar yatırım yapılan fabrikasında,  EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında, robotik hatlarda, normal koşullarda 10 bar basınca dayanıklı olarak üretilen Termolux klasik radyatörler, 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor. Radyatörlerin 10 yıl garantisi bulunuyor. 

Renkli Radyatör

Beyaz ve antrasitin yanı sıra farklı renklerde üretim yapmak amacıyla 2023 yılında devreye alınan, üretim ve çevre açısından birçok avantaja sahip olan 750 metrelik yeni toz boya hattı ile Termo Teknik panel radyatörler, her bir kurumsal müşterinin talebine uygun renkte ve sayıda, beyazın ve antrasitin yanı sıra farklı renklerde de üretiliyor.   

Termo Teknik’in, yüksek mühendislik kalitesi ve üretim yönetimi uzmanlığının göstergesi olan bu üretim aracılığıyla, inşa edilen mekanların mimari özellikleri ve dekorasyonuna katkı sunacak şık radyatörler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Renkli üretimi de yapılan Termolux dikey su kanallı radyatörler seçkin teknik ve tasarım özellikleri ile yurtiçi ve yurtdışında beğenilerek kullanılıyor. Termo Teknik ürünleri 7 kıtada, aralarında Antarktika’nın da bulunduğu 50’den fazla ülkede kullanılıyor.  Termo Teknik, 1997’den bu yana ihracat şampiyonu olarak sayısız ödüle layık görüldü. 

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor. 

Termolux Klasik radyatörler hakkında ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız: www.termoteknik.com Slider Altına