Header Reklam
Header Reklam

Termo Teknik’ten, LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi’ye 5 Yıl Garanti

12 Mayıs 2024
Termo Teknik’ten, LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi’ye 5 Yıl Garanti

Termo Teknik, LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi’nin ilk çalıştırmasını 30 Haziran 2024 tarihine kadar yaptıranlara +3 yıl garanti hediye ediyor, böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor. 

Yüksek verimlilik, tasarruf, kompakt boyutlar ve çevreye saygı gibi özelliklere sahip olan, İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi IDEAL’in tesislerinde üretilen, Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde beğenilerek kullanılan LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin ilk çalıştırmasını 30 Haziran 2024 tarihine kadar yaptıranlara +3 yıl bedelsiz garanti fırsatı sunuluyor.  Termo Teknik’in, LOGIC Kombi’nin sağlamlığına duyduğu güvenin ifadesi olan +3 yıl garanti ile toplam garanti süresi 5 yıla çıkıyor.

İki Model

Türkiye’ye 2011 yılında Termo Teknik tarafından sunulan, aynı anda mutfak ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesi, yüzde 98,7’ye varan mevsimsel verimlilik, sessiz çalışma, çevreye saygı, dar alanlara monte edilebilme gibi nitelikleri nedeniyle kış aylarının soğuk ve uzun geçtiği illerimizde özellikle tercih edilen LOGIC kombilere satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanıyor.  

LOGIC kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.   LOGIC c26/35’in, 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35’in ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi bulunuyor. LOGIC Kombiler kapasitesinin yüzde 24’üne kadar düşerek sadece ihtiyaç duyulan yakıtı harcıyor ve hatayı sıfıra yakın seviyeye indiren 6 sigma ile üretiliyor. Böylece,  uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

LOGIC kombilerin özellikleri şöyle sıralanıyor:

LOGIC’in Eşsiz Özellikleri

• LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip bulunuyor.  LOGIC, aynı zamanda, en düşük atık gaz seviyesi anlamına gelen  “NOx Class 6” özelliği ile çevreci bir ürün niteliğini taşıyor.  
•  LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
•  LOGIC eşsiz tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
•  Sadece 39.5 cm genişliği ve 2,5 mm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum sağlanıyor.
•  Premix brülörlü LOGIC serisi yoğuşmalı kombilerde hermetik baca tipi kullanılıyor. Hermetik bacalarda kombi, yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan alıp aynı baca içerisinde bulunan atık gaz borusu ile yanmış gazı atmosfere taşıyor. Böylece LOGIC kombiler bulunduğu ortamdan oksijen kullanmıyor. 

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor. 

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler hakkında ayrıntılı bilgi www.termoteknik.com adresinden alınabiliyor. 


 Slider Altına