Header Reklam
Header Reklam

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerde 5 Yıl Garanti Fırsatı Sunuluyor

11 Temmuz 2023
Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerde 5 Yıl Garanti Fırsatı Sunuluyor

Yüksek verimlilik, tasarruf, kompakt boyutlar gibi özelliklere sahip olan Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerin ilk çalıştırmasını 31 Aralık 2023 tarihine kadar yaptıranlara +3 yıl garanti hediye ediliyor, böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor. 

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan Ideal Boilers’ın tesislerinde 110 yılı aşan tecrübe  ile üretilen, aynı anda mutfak ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesi, yüzde 98,7’ye varan mevsimsel verimlilik, sessiz çalışma, çevreye saygı, dar alanlara monte edilebilme gibi özellikleri nedeniyle beğenilerek kullanılan LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin ilk çalıştırmasını 31 Aralık 2023 tarihine kadar yaptıranlara +3 yıl bedelsiz  garanti fırsatı sunuluyor.  Termo Teknik’in, LOGIC Kombinin sağlamlığına duyduğu güvenin ifadesi olan +3 yıl garanti ile toplam garanti süresi 5 yıla çıkıyor.

İki Model
Türkiye’ye 2011 yılında Termo Teknik tarafından sunulan, 12 yıldır beğenilerek kullanılan ve özelikle kış aylarının soğuk, uzun geçtiği illerimizde tercih edilen LOGIC kombilere satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanıyor.  

LOGIC kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.   LOGIC c26/35’in, 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; c31/35’in ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi bulunuyor. LOGIC Kombiler kapasitesinin yüzde 24’üne kadar düşerek sadece ihtiyaç duyulan yakıtı harcıyor ve hatayı sıfıra yakın seviyeye indiren 6 sigma ile üretiliyor. Böylece, uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

LOGIC kombilerin özellikleri şöyle sıralanıyor:

LOGIC’in Eşsiz Özellikleri
•    LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip bulunuyor.  LOGIC, aynı zamanda, en düşük atık gaz seviyesi anlamına gelen “NOx  Class 6” özelliği ile çevreci.  
•    LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
•    LOGIC eşsiz tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
•    Sadece 278 mm derinliği ve 2,5 mm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum sağlanıyor.
•    Premix brülörlü LOGIC serisi yoğuşmalı kombilerde hermetik baca tipi kullanılıyor. Hermetik bacalarda kombi, yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan alıp aynı baca içerisinde bulunan atık gaz borusu ile yanmış gazı atmosfere taşıyor. Böylece LOGIC kombiler bulunduğu ortamdan oksijen kullanmıyor. 

Geniş Servis ve Bayi Ağı
Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor. 

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler hakkında ayrıntılı bilgi “www.termoteknik.com” adresinden alınabiliyor. Slider Altına