Header Reklam
Header Reklam

Tasarruf, Konfor ve Sessizlik Severlere Bosch’tan Akıllı Klimalar

09 Eylül 2022 Dergi: Eylül-2022
Tasarruf, Konfor ve Sessizlik Severlere Bosch’tan Akıllı Klimalar

İster soğuk kış günlerini sevin, isterse sıcak yaz günlerini… Bosch klimalar, üstün performansları ve doğa dostu kullanım özellikleriyle hayatınıza değer katan dokunuşlar yapıyor. Sessiz çalışma prensibiyle sıcak ya da soğuk havayı temizleyerek ortama aktaran split klimalar ile farklı tiplerde iç ünitelere uyum sağlayan multi split klimalar, Inverter teknolojisiyle buluştuğunda yaşam alanlarına konfordan çok daha fazlası geliyor.

Klimanızı ortamdaki kişi sayısı, ihtiyaç duyulan ısı derecesi ve dış hava şartlarına göre ayarlayabilme imkânı sunan Bosch klima modelleri, maksimum verimde minimum enerji tüketimiyle çalışma sağlayan özelliklere sahip bulunuyor.

Anında Konfor Artık Daha Kolay

Tek yapmanız gereken kızılötesi kumandanızı veya Bosch HomeCom Easy uygulamasını kullanarak (Bosch ağ geçidi aksesuar olarak mevcuttur) bulunduğunuz ortamı soğutmak veya ısıtmak için istediğiniz seçeneği seçmektir.*
* Uygulama üzerinden kullanım için gerekli olan, klima cihazındaki ağ geçidi için 5 yıl güncelleme desteği.

Daima Temiz ve Sağlıklı Hava

Hava kalitesini en üst seviyeye çıkaran i-Clean fonksiyonu sayesinde, uzaktan kumanda üzerindeki “self cleaning” tuşuna basıldığında evaporatör 56∘C’ye kadar ısınarak iç ünitedeki ısı plakları otomatik olarak temizlenir ve kurulanır. Bu özellikle bakteriler temizlenir ve üremesi engellenir. Böylece cihaz her zaman temiz kalır ve ortama sadece temiz hava sağlar.

Tasarruf Sever Bosch’u Seçer

Tasarruflu teknolojiye sahip akıllı ısıtma sistemleri ve sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisi olan Bosch Termoteknoloji, yeni reklam filminde, evde, işte, ofiste farklı istekleri olan kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan zengin iklimlendirme ürün yelpazesi başrolde. Film boyunca ekrana gelen herkes, Bosch Termoteknoloji İklimlendirme Ailesi’nin onlara yaşattığı tasarruflu konforun keyfini, bazen parmaklarını şıklatarak ya da masa üzerinde tempo tutarak, bazen kafalarını hafifçe sallayarak gösteriyor. Filmde ‘Tasarruf sever Bosch’u seçer’ denilerek; kombiden klimaya, radyatörden elektrikli konvektöre, fandan akıllı kontrol sistemlerine Bosch Termoteknoloji akıllı iklimlendirme çözümleriyle, evde, işte, ofiste gerçek tasarruf sağlandığına dikkat çekiliyor. Slider Altına