Header Reklam
Header Reklam

Soler&Palau Hava Perdeleri ile Hem İç Hava Kalitesi Hem Konfor Koşulları Korunur

27 Ocak 2024 Dergi: Şubat-2024
Soler&Palau Hava Perdeleri ile Hem İç Hava Kalitesi Hem Konfor Koşulları Korunur

Soler&Palau hava perdeleri, kapılar açık olsa bile dışarıdaki kirli havanın içeri girmesini, içerdeki konforlu havanın dışarı çıkmasını önler.

Soler&Palau COR-1000 NW serisi hava perdeleri 3 metre yüksekliğe kadar monte edilebilir. Isıtıcı çalışırken düşük üfleme hızı, yüksek sıcaklıkta hava çıkışı sağlar. Tavan yüksekliği 3 metreden az olan her türlü kapıda kullanılabilecek yüksek performanslı ürünlerdir. Sıcak sulu ısıtma bulunan yapılarda kullanılır. Gerektiğinde ortamdan aldığı havayı ısıtarak üfler ve soğuk havalarda ortamın konfor şartlarını yükseltir.

100, 150 ve 200 cm genişliğinde modelleri vardır.11 m/s’yi bulan hava üfleme hızı ile 3 metre uzaklığa kadar yüksek hızda hava üfler. Teğetsel fan kanadı sayesinde sessiz çalışır.

Alışveriş merkezleri, marketler, oteller, okullar, kafeler, düğün salonları, restoranlar, bankalar, mağazalar, hastaneler, sağlık merkezleri, spor salonları, havaalanları, eczaneler, soğuk odalar, ibadethaneler ve postaneler gibi insan dolaşımının yüksek olduğu, bu yüzden kapıların kapalı kalmasının mümkün olmadığı ya da tercih edilmediği, işletmelerde kullanılır.Slider Altına