Header Reklam
Header Reklam

Soler&Palau'dan TD EVO ECOWATT Kanal Tipi Fan

03 Şubat 2023 Dergi: Şubat-2023
Soler&Palau'dan TD EVO ECOWATT Kanal Tipi Fan

Günümüzde okyanuslarda yaklaşık olarak 150 milyon ton plastik bulunuyor ve her yıl 8 milyon ton plastik daha okyanuslara karışıyor. Plastik ürünler işleme kolaylığı, su geçirmeme, yalıtkanlık gibi avantajlar sunsa da doğaya çok fazla zararları bulunmaktadır. Bazı plastik ürünlerin doğada çözülmesi yüzyıllar sürmektedir. Bu noktada, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya mirası bırakabilmek adına sürdürülebilirlik kavramı gündemimize gelmektedir.

İmalatında geri dönüştürülmüş malzeme kullanılan ürünler, çevremiz için daha uygun seçeneklerdir. Bu ürünler, doğal kaynakların tüketimini ve atık miktarını azaltır. Bu sayede, üretim süreci sürdürülebilir hale getirilir ve çevre için daha az zararlı hale gelir.

Soler&Palau, sürdürülebilirliğe verdiği önemle, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş kanal tipi fan TD EVO-ECOWATT'ı satışa sundu. TD EVO-ECOWATT, sürdürülebilir ürün serisinin ilk örneği olup, Soler&Palau diğer ürün gruplarında da geri dönüştürülmüş plastik kullanmaya başlayacak.

Konut ve ticari havalandırma uygulamaları için en ideal yeni nesil kanal tipi fan olan TD EVO ECOWATT; %85 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. Soler&Palau kalite ve teknolojisinden ödün vermeden üretilen bu ürün gelecek nesillere daha yaşanır bir çevre bırakma hassasiyeti adına güzel bir örnek olacaktır.Slider Altına