Header Reklam
Header Reklam

Smarther with Netatmo ile Ev Konforu Kontrol Altında

06 Kasım 2022 Dergi: Kasım-2022
Smarther with Netatmo ile Ev Konforu Kontrol Altında

Smarther with Netatmo zarafeti ve işlevselliğiyle yaşam alanlarını konfor ve teknoloji ile buluşturuyor. Geleneksel termostatları akıllı termostatlara dönüştürürken teknoloji ve kolaylığı bir araya getiren Smarther with Netatmo, evden uzakta bile tüm kontrolün sağlanmasına olanak tanıyor.

Bina elektrik ve dijital altyapı ürün ve sistemleri konusunda uzman Legrand, son teknolojiyi kullanarak hayatı kolaylaştırmaya Bticino ve Netatmo ürünleriyle devam ediyor. Havaların soğuması ile evlerde daha fazla vakit geçiriliyor. Bununla birlikte bulunulan ortamın sıcaklık değerlerinin de arzu edilen düzeyde kalmasını isteniyor. Bağlı termostat Smarther with Netatmo ile sadece basit bir dokunuşla ısıtma ve soğutmayı etkinleştirmek ve sıcaklığı kontrol edebilmek mümkün. Evden uzaktayken bile Home+Control uygulaması sayesinde, akıllı bir sıcaklık yönetimi düzeyine sahip olmak için kolayca programlar oluşturulabiliyor.

Ev ile her zaman bağlantıda
Apple Siri, Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumlu çalışabilen Smarther with Netatmo ile evler akıllı telefonlar üzerinden uzaktan kontrol edilebilir, ortamdaki nem seviyeleri kolaylıkla takip edebilir. Ek olarak ısıtma sistemine Netatmo Akıllı Radyatör Vanaları ekleyerek her odada farklı sıcaklık seviyelerine ulaşmak da mümkün.
Enerji tüketimi kontrol etmek çok kolay
Enerji tasarrufu, ev yönetiminde çok önemli bir konu. Smarther with Netatmo sayesinde Home + Control uygulaması ile sıcaklık ve ateşleme süresi izlenerek ısıtma tüketimi görüntülenebilir ve kontrol edilebilir. Böylelikle hem verimli kullanım artırabilir hem de faturalar kontrol altına alınabilir.

Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr Slider Altına