Header Reklam
Header Reklam

Sinus Şofben Farklı Çünkü Teknolojisi Farklı

11 Nisan 2008 Dergi: Nisan-Mayıs 1997

Alarko A.Ş. tarafından pazara sunulan Sinüs Şofbenler Baca tıkanmalarına, su kesilmesine, su basıncının aşarı yükselmesine karşı tam emniyetli. Piezo-elektrikle kolay yakma sistemi. Bir düğmeyle yakma ve söndürme kontrolü. Mo-dülasyonlu gaz blokunun ve gaz ekonomizörünün sağladığı tartışılmaz üstünlük ve kazanım. İstenirse doğalgaz istenirse LPG (tüpgaz) ile çalıştırmaya uygun. Basınç değişimlerinden, hidrolik darbelerinden etkilenmez. Kurşun kaplı, kireçlenmeye karşı özel tasarımlı komple bakır eşanjör. Paslanmaz çelik ana yakıcı. Çizilme ve darbelere karşı dayanıklı özel elektrostatik powder boyalı kapaklar. Mükemmel bir hava/gaz karışımı. Yüksek verimli yanma. Yarım yükte çalıştırmada 2,5-5 litre/dakika, tam yükte çalıştırmada 5-10 litre/dakika sabit sıcaklıkta su alma olanağı. Düşük su basınçlarında da aynı verimle çalışabilme özelliği. Avrupa Birliği (CE) belgeli, Avrupa normuna (EN 26) ve TS 615'e uygun.

 

Kullanılan su miktarına göre alev boyunu oransal olarak ayarlayan özel gaz blo-ku. Minimum gaz tüketimi, ekonomik kullanım. LPG ve doğalgaz yakmaya uygun. Alüminyumlu çelikten imal edilmiş  12 yakıcıdan oluşan ana yakıcı. Mükemmel ve sessiz yanma. Su basıncının değişimine göre gaz miktarını sabit tutarak şofbenin optimum koşullarda çalışmasını sağlayan sistem.

Yakma ve söndürme işlemlerini basitleştiren özel bir tasarım eseri. Yakma ve söndürme işlemlerine tek düğmeden kumanda olanağı Şofbeni tam ve yarım yükte çalıştırma olanağı. Böylece, az su kullanımında veya giriş suyu sıcaklığının yüksek olduğu sıcak havalarda şofben yarım yükte çalıştırılarak yakıttan tasarruf sağlanır.Piezo elektrikli yakma düğmesine basılarak pilot alevi yakan kolay ateşleme sistemi. Alev sönmesinde ter-mokuplla sağlanan güvenliğe sahip olan Sinüs şofbenlerin yedek parça ve servisi Alarko güvencesinde.


Etiketler


Slider Altına