Header Reklam
Header Reklam

SEREL Slimline Lavabo Serisi, Oval ve Köşeli Alternatifleriyle Mekanlara Yenilik Katıyor

10 Şubat 2024 Dergi: Şubat-2024
SEREL Slimline Lavabo Serisi, Oval ve Köşeli Alternatifleriyle Mekanlara Yenilik Katıyor

Bugünün yalın tasarım anlayışıyla geleceğin trendlerini belirleyen SEREL, yeni geliştirdiği Slimline Lavabo Serisi’ni kullanıcısıyla buluşturdu. Modern, estetik ve minimal yapısını yeni nesil teknoloji Hygiene Plus özelliğiyle güçlendiren SEREL Slimline Lavabo Serisi, oval ve köşeli alternatifleriyle mekanlara estetik katıyor. 

Kullanıcı beklentilerine modern çizgilere sahip ürünlerle cevap veren SEREL; yeni Slimline Lavabo Serisi ile minimal hatlarının asaletini bulunduğu ortama yansıtıyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir prensipler doğrultusunda üretilen SEREL Slimline, banyolarda üstün konfor sunarak yaşamı kolaylaştırıyor. 

Yuvarlak ve köşeli hatlarıyla her zevke uygun Slimline var

Güncel ihtiyaçlara cevap verecek bir anlayışla tasarlanan SEREL Slimline lavabo serisi, vitrifiye ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonlara kolaylıkla uyum sağlıyor. Kusursuz bir mekân planlaması için modern, estetik ve minimal çözüm yaratıyor. Evlerin yanı sıra otel, restoran ve cafe gibi ortak alanlarda da kullanılabilmesi için Hygiene Plus özelliğiyle desteklenen Slimline, yuvarlak ve köşeli alternatifleriyle farklı kullanıcı beklentilerine cevap veriyor.

Banyolara tasarım özgürlüğü sunuyor

Çözümcü detaylarla titizlikle tasarlanan yeni Slimline lavabo serisi, üretimde mükemmelliği üst düzey hassasiyetle buluşturuyor. Modern ince formlarıyla banyolara tasarım özgürlüğü sunan seri, fazlalıklardan arındırılmış bütünsel tasarım anlayışı ile sıcak bir banyo atmosferi yaratıyor. Şehir mimarisinin gerekliliklerine uygun işlevsel çözümlerle donatılan ürün, modern yaşam tarzını zenginleştiriyor.Slider Altına