Header Reklam
Header Reklam

Sauermann HVAC-R Ürün Yelpazesini Genişletiyor: SI-VH3 Termo-anemometre

12 Eylül 2023 Dergi: Eylül-2023
Sauermann HVAC-R Ürün Yelpazesini Genişletiyor: SI-VH3 Termo-anemometre

Sauermann, HVACR profesyonellerine yönelik ölçüm cihazı yelpazesini, aynı amaç doğrultusunda tasarlanan yeni bir sıcak telli termo-anemometre ile genişletiyor.

Si-VH3 termo-anemometre, hava akışlarını ölçmek için alternatif bir yol sunan son derece hassas bağlantı teknolojiye sahiptir. Cihaz, havalandırma sistemi borularındaki hava akış hızı ve hız değerlerini tespit etmenin yanı sıra, hava sızdırmazlık testleri için de uygundur, en küçük hava akımlarını bile tespit eder ve ısı yalıtımı kusurlarını belirlemek için sıcaklık okumaları yapar.

Si-VH3, şirket içinde geliştirilen ve ölçüm raporlarını PDF, XML veya CSV formatında e-postayla gönderme yeteneği gibi ek özelliklerle dolu bir akıllı telefon uygulaması olan Si-HVACR Measurement MobileApp'a kablosuz olarak bağlanır. Cihaz aynı zamanda manyetik bir desteğe sahiptir, böylece mühendislerin elleri serbest kalırken okuma da yapılabilir.

Si-VH3'ün probu teleskopiktir. Bu, toplam uzunluğunun (sapın uzunluğu dahil) 18 ila 82 cm arasında değişmesine olanak tanır. Bu, en yüksek kanalları daha erişilebilir hale getirir ve prob üzerindeki derecelendirmeler, mükemmel ölçümler için kanala yerleştirme derinliğinin hassas şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Sauermann'ın HVACR serisi, HVAC mühendislerinin tüm ölçüm gereksinimlerini kapsar: 
Sıcaklık (Si-TT3 çift girişli termometre ve Si-TI3 kızılötesi termometre), 
Nem (Si-HH3 termo higrometre), 
Basınç (Si-PM3 dijital fark basınç manometresi), 
Hava hızı ve akış hızı (Si-VH3 kablolu termo-anemometre ve Si-VV3 kanatlı termo-anemometre), 
Gaz sızıntıları (Si-RD3 ve Si-CD3 sızıntı dedektörleri).

Özellikler:
•    Çok yüksek çözünürlük ve doğruluk
•    82 cm'ye kadar teleskopik prob
•    Arkadan aydınlatmalı LCD ekran
•    Arkaya monte mıknatıslar

www.espasogutma.com.trSlider Altına