Sağlıklı Yaşam için OAC Dezenfeksiyon Tüneli

10 Ocak 2021 Dergi:

OAC Dezenfektan Tüneli ile insan trafiğinin olduğu her nokta, daha steril ve güvenli hale gelmektedir. Yüksek teknoloji ürünü OAC, bakteri ve virüsleri geride bırakır, hayata daha hijyenik devam etmenizi sağlar. OAC, elbise ve kıyafetlerde bulunan, gözle görünmeyen virüsleri yok ederek insan sağlığını korur. OAC dezenfeksiyon tünel sistemi, ateş ölçer ile risk tespitini anlık yapar, sonrasında otomatik olarak devreye girer, sisleme yöntemi ile dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirir. Ofis girişleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, devlet kurumları, spor merkezleri, fuar merkezleri, toplu konutlar, site girişleri, rezidanslar, hastane, klinik, sağlık merkezleri, okullar, eğitim kurumları ve insan yaşamının her alanında virüslerden korunmanın en hızlı ve ekonomik çözümünü sunmaktadır.
OAC-DZN-100 Dezenfeksiyon Kabini; 12 noktada pulvarizasyon özellikli, yüksek kapasiteli sıvı solüsyon deposuna sahiptir. Tek kullanımda 5000 personel geçişine izin verir. Tamamıyla yerli tasarım ve üretim süreçlerinin bir ürünü olan OAC Tüneli, dayanıklı ve uzun yıllar deforme olmayacak çelik konstrüksiyon gövdeye sahiptir.
OAC Tünelin dış kasası alüminyum kompozit kaplamadır. Nem, ısı gibi dış etkenlere karşı yüksek koruma hassasiyetindedir.
OAC Tünel, sistem kabini sayesinde, hızlı parça değişimi ve anlık müdahale imkanı sağlamaktadır.
OAC Tünel yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir. Kalitesi kanıtlanmış parçalar kullanılarak kendi sınıfının en verimli ürünüdür.
OAC Tünel 6+6 toplamda 12 noktadan sisleme yapmaktadır. Pulvarize dezenfektan kullanılarak partikül püskürtmesi sağlar.
OAC Tünel, 230 lt kapasite ile sınıfının en yüksek dezenfektan deposuna sahiptir. Rakiplerine göre daha yüksek verimlilik sağlar.
OAC Tünel, 230 lt sıvı solüsyon deposuyla tek dolumda 5000 insan geçişine imkan vermektedir.Slider Altına
Söyleşi