Header Reklam
Header Reklam

Remeha Quinta Ace Tam Yoğuşmalı Çevre Dostu Kaskad Kazanlar

01 Ağustos 2023 Dergi: Ağustos-2023
Remeha Quinta Ace Tam Yoğuşmalı Çevre Dostu Kaskad Kazanlar

Quinta Ace 160kW, sektörün en gelişmiş duvar tipi yoğuşmalı kazanlarındandır. Segmentinin lider güç çıkışına sahip olmasının yanı sıra mükemmel performans ve maksimum güç için Quinta Pro yoğuşmalı kazanlar ile 28 kazana kadar, kaskad (çoklu) bağlanma imkanı sunar. Yoğuşmalı duvar kazanları arasında en yüksek yoğuşma verim değerine sahip Quinta Ace 160kW duvar tipi yoğuşmalı kazan serisi, açık ve kapalı alanları rahatlıkla ısıtabilmek için tasarlandı. Güç, verimlilik, dayanıklılık, kurulum ve kullanım kolaylığı ve düşük karbon salımı konularından denenmiş ve onaylanmış bir teknolojidir.

Tam Yoğuşmalı Kaskad Kazan

Remeha Quinta duvar tipi tam yoğuşmalı kazan serisi yıllardır yüksek kalitesi, yüksek performansı ve güvenilirliği ile tanınır. Remeha mühendisleri Quinta duvar tipi yoğuşmalı kazanı Ace sürümü ile geliştirme aşamasında tüm bu özelliklerinin yanı sıra kullanım ömrü boyunca işletim maliyetini daha da düşürmek için uzun mesailer harcadı. Quinta duvar tipi yoğuşmalı kazan, Ace sürümü ile oldukça düşük bir TCO (toplam sahip olma maliyeti) değerine sahiptir. Verimlilik ve performans konusunda lider, birinci sınıf duvar tipi tam yoğuşmalı kaskad kazan serisidir. Son derece kompaktır, kurulum bakım ve onarım işlemleri oldukça basittir. Çok çok düşük NOx emisyonuna (karbon salımı) sahip, doğaya dost bir teknolojidir.

Yoğuşmalı duvar kazanları arasında yüksek yoğuşma verimine (%111.3*) sahip olan Quinta Ace 160kW duvar tipi tam yoğuşmalı kazan serisi, metrekare sınırı gözetmeksiniz açık ve kapalı tüm alanları rahatlıkla ısıtabilmek için tasarlanmıştır. Yüksek verim, yüksek enerji tasarrufu avantajı sunarken düşük karbon salımı da çevre dostu özelliğinin kanıtıdır. Yeni nesil dijital arayüze sahip Remeha Quinta Ace sessiz çalışması ile akustik konfor sunar. Serinin 45, 65, 90 ve 115 kW kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Kaskad kullanım ile 20.480 kW kapasitelere ulaşılabilir.

* DIN 4702-8 normuna göre; 40-30°C ve 75-60°C norm sıcaklıklarında, kısmi yükte G20 gazı ile yapılan test sonuçlarıdır.

Kaynak: www.remeha.com.tr Slider Altına