Header Reklam
Header Reklam

Raks, Kombi Pazarında İddialı

01 Nisan 2008 Dergi: Ağustos-Eylül 1998

Raks ile Immergas'ın % 50-50 oranında ortaklık yapısı ile kurdukları Immergas Raks Isıtma Sistemleri Tic. A.Ş. Mayıs ayı başında Sodex 98 fuarında yaptığı görkemli tanıtımın ardından satışlara başladı.

 

İtalya'nın önde gelen üreticilerinden Immergas, yıllık 100.000 adedi aşan satışıyla İtalya iç pazarının % 11'ine sahip bulunuyor. Türkiye'de daha önce Ermak tarafından pazarlanan, daha iyiyi üretebilmek için sadece kombi üreten Immergas'ın 55 farklı modelinden 7'si ortaklık anlaşması ile bundan böyle Raks tarafından halkımızın beğenisine sunuluyor. "Sorunsuz Yaşam ve Koşulsuz Memnuniyet" ilkesi doğrultusunda 34 yıldır kombi konusunda Ar-Ge ve büyük yatırımlar yapan, fabrikasında yılda 28.000 ziyaretçiye teknik eğitim ve seminerler veren Immergas'ın Kombileri ile ülkemizde girişimcilik ve dinamizmin gerçek temsilcisi konumundaki Raks'ın Doğalgaz Sobaları kalitede öncü, fiyatta uygun ve serviste rakipsiz biçimde Türk halkının hizmetinde olacak.

 

Yıllardır Türkiye'ye en iyi dünya markalarını sunan Raks ile konusunda uzman Immergas'ın "Aramızda Sıcak Bir Bağ Var!" sloganı ile doğalgaz sektöründe başlattıkları işbirliğinin şimdilik ithalata dayalı ancak, yakın bir gelecekte üretim ortaklığı biçiminde olabileceğini vurgulayan Immergas Raks yetkilileri 2 ay gibi kısa bir sürede 70 Yetkili Satıcı, 18 Yetkili Servis ile kaliteyi daha ekonomik şartlarla tüketiciye sunmalarının hem pazarı hem de rakiplerini hareketlendirdiğini ifade ediyorlar.


Etiketler


Slider Altına