Pandemi, Mobil Isıtıcıya Olan Talebi Artırdı

28 Nisan 2021 Dergi:

Pandemi sürecinde sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler mobil ısıtıcılara olan talebi yüzde 35 artırdı.  

Küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs salgını, sosyal yaşamı da etkisi altına aldı. Pandemiyle mücadele kapsamında hayata geçirilen yeni tedbirler, günlük yaşamı ve sosyal hayatı yeniden şekillendirdi. Pandemi nedeniyle kış mevsiminde ve bahar aylarında sosyal vakitlerini, evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler, soğuk havalarda konfor şartlarını sağlamanın yolunu mobil ısıtıcılarda buldu. 

osman-unluIsıtma sektörünün lider markalarından Çukurova Isı’nın Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, pandemi sürecinde mobil ısıtıcı tarafında adet bazında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35’lik bir büyüme kaydettiklerini açıkladı. Ünlü, sözlerine şöyle devam etti: “Pandemi nedeniyle sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının açık alanlarında geçirmek isteyenler hem ilk yatırımda hem de ısıtırken tasarruf ettirecek verimli teknolojilere yöneldi. Özellikle yılın ilk çeyreğinde online kanallar üzerinden gerçekleştirilen satışlarımız, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 30 arttı.” 

Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar

goldsun-mobile-serisiGoldsun Mobile serisi Isıtıcılar, Çukurova Isı’nın 81 ili kapsayan geniş satış ağı ve Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden satışa sunuluyor. 

Herhangi bir teknik desteğe veya kuruluma ihtiyaç duyulmadan çalıştırılan ve kullanıcı dostu olan Goldsun Mobile Isıtıcılar; balkon, teras ve bahçelerde metrekareye ve kullanıcıların ihtiyacına uygun ısıtma seçenekleri sunuyor.

Yüksek yüzey sıcaklığı ile iki saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi sağlayan Goldsun Mobile serisi ısıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunarak, maksimum konfor sağlıyor. Ayrıca sahip oldukları yüksek yoğunluklu halojen ampul sayesinde standart rezistanslı elektrikli cihazlara göre yüzde 40 daha verimli çalışıyor. 

Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen mobil ısıtıcılar, IP 55 su koruma özelliği sayesinde dış hava şartlarından etkilenmeden sorunsuzca ısıtıyor.

Dekoratif yönleriyle de ön plana çıkan bu teknoloji, alternatif renk seçenekleriyle de bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.
 Slider Altına
Söyleşi