Mitsubishi Heavy Industries, ZTL Serisi Ev Klimalarının Üretimine Başladı

17 Ocak 2023 Dergi:

Mitsubishi Heavy Industries, denizaşırı pazarlar için yeni yedi modelli ZTL Serisi ev klimalarının üretimine başladı.

Avrupa ve Türkiye pazarları için küçük kapasiteli modellerin (1.5kW-5kW) seri üretimine başlandı, büyük kapasiteli modellerin (6.3kW-7.1kW) üretimine başlandı ve bunu Avustralya ve Yeni Zelanda pazarlarına yönelik üniteler takip edecek. 

Avrupa ve Türkiye modelleri, MHI'nin özel Smart M-Air uygulamasıyla birlikte kullanıldığında bir akıllı telefon veya tablet ile kontrol edilebilir ve izlenebilir. Uygulama ayrıca, kullanıcıların elektrik tüketimlerini kontrol etmelerine izin verme ve klimayı kapatmadan evden çıktıklarında kullanıcıları uyaran bir alarm gibi başka kullanışlı özellikler de sunar.

ZTL serisi için yeni uzaktan kumandanın güncellenmiş düğmelere, geliştirilmiş kullanılabilirliğe ve ayrıca bir arka ışık işlevine sahip olduğu söyleniyor. Sıcaklık, tam derece kullanan mevcut uzaktan kumandaya kıyasla 0,5ºC'lik aralıklarla ayarlanabilir.

ZTL Serisinin iç ünitesinin, tasarım firması Tensa'nın yuvarlak, şık bir İtalyan tasarımına sahip, denizaşırı pazarlarda popüler olan lüks ZSX Serisi ve standart ZS Serisi modelleriyle aynı olduğu söyleniyor.Slider Altına
Söyleşi