Header Reklam
Header Reklam

Mitsubishi Electric’ten Klima Açtıracak Kış Kampanyası

10 Aralık 2021
Mitsubishi Electric’ten Klima Açtıracak Kış Kampanyası

Mitsubishi Electric, havaların soğuduğu bu günlerde klima açtıracak bir kış kampanyasına imza atıyor. Kışın iç ortamın sıcaklığını ayarlamada önemli bir rol üstlenen klimalar, Mitsubishi Electric’in cazip fiyatlarıyla her ortamın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Mitsubishi Electric’in EnviroME, Kirigamine Zen ve Legendera serisi klimaları ile birlikte yüksek verimli filtre hediyeli Lossnay ısı geri kazanımlı taze hava cihazlarında geçerli olacak bu kampanya, 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Mitsubishi Electric, kış mevsimine girdiğimiz bu günlerde klima satın almak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. İklimlendirme sektöründeki köklü deneyimini ileri teknolojisi ve tüketici beklentileriyle harmanlayarak tasarladığı dayanıklı ve uzun ömürlü klimalarla her mevsim kapalı alanların havasını değiştiren Mitsubishi Electric, çok özel fiyatlar sunuyor. EnviroME, Kirigamine Zen ve Legendera serisi klimaları ile birlikte yüksek verimli filtre hediyeli Lossnay ısı geri kazanımlı taze hava cihazlarının dahil olduğu bu kampanyayla bu kış da evler Mitsubishi Electric ile ısınacak.

Bütçe dostu EnviroME klimalar en iyi yatırımlardan biri olacak  

Mitsubishi Electric’in kışın da rahat ettiren EnviroME serisi duvar tipi klimaları, kişisel konforu maksimuma çıkaran, uzun ömürlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Endüstriye öncülük eden düşük ses seviyesi ve yüksek çalışma performansı ile rahatlığı Avrupa standartlarına yükselten seri, bağımsız çalışabilen üst üste katmanlı yatay kanat sistemi sayesinde ortamdaki havayı daha uzağa üfleyerek oda içinde eşit dağılım sağlıyor. Good Design ve Red Dot Ödüllü tasarımıyla yaşam alanlarının stiline rafine bir estetik dokunuş kazandıran EnviroME serisi, Türkiye segmentindeki en kompakt hacme sahip iç üniteleri ile her ortama uyum sağlıyor. Uzaktan kontrol özgürlüğü sunan MELCloud özelliği de bulunan bu seriyi cep telefonu, tablet ve bilgisayar aracılığıyla internet üzerinden takip etmek mümkün.

Şıklığı ve avantajlı fiyatıyla Kirigamine Zen serisi

kirigamine-zenEnerji verimliliğiyle dikkat çeken Kirigamine Zen serisi klimalar, tüm kapasitelerde yüksek enerji verimlilik sınıflarında yer aldığı için ev ve ofislerin enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor. Şıklığıyla göz alıcı bir görünüm yaratan seri, üstün performansını sessizlik ile buluşturuyor. Üstelik Kirigamine Zen, çift kanat özelliğiyle de yaşam alanlarında konforu üst düzeye çıkarıyor. Haftalık programlayıcı fonksiyonuyla istenilen sıcaklık ayarlarını kolaylıkla yapabilmeyi sağlayan seri, cihazın çalışma/durma zamanlarını günlük yaşama göre ayarlayabilmeyi mümkün kılıyor. Gümüş iyon filtresi sayesinde yüksek performanslı hava temizleme özelliği sunan klima, yüksek enerji verimliliği özelliği sayesinde bütçe dostu olduğunu kanıtlıyor. 

Yüksek performans ve enerji verimliliği sunan Legendera klimalar

Mitsubishi Electric’in en özel serilerinden olan Legendera klimalar, sensör sistemleriyle mekândaki değişen talepleri otomatik olarak algılıyor. Gelişmiş sensörleri sayesinde mekânın yüzlerce hücresinden ölçüm alarak 3 boyutlu mekân analizi yapabilen teknoloji, bu ölçümleri odada farklı sıcaklıklardan dolayı oluşabilecek konforsuz durumları ortadan kaldırmak için değerlendiriyor. legenderaBu sistemle çalışan klimalar, gereğinden fazla ısıtma yapmadığı için yüksek enerji tasarrufu ve konfor sağlıyor. Legendera serisi klimaların iç ünitelerinde uygulanan Çift Katmanlı Kaplama (Dual Barrier Coating) özelliği ise diğer dikkat çeken noktalardan biri. İç ünitede fan, ısı değiştirici ve hava yolu üzerine uygulanan bu çift katmanlı yapı, yağ ve su bazlı kirleticilerin birikmesini zorlaştırıyor ve kirleticilerin filtre üzerinde birikmesine imkân tanıyor. Bu sayede cihazın temizliği çok kolay yapılabiliyor. Yüksek performans ve düşük enerji prensibiyle üretilen ve A+++ enerji sınıfı özelliğiyle sıradan A sınıfı klimalardan yüzde 206 daha fazla verimliliğe sahip Legendera serisi klimalar, kış aylarında evlerin vazgeçilmez eşlikçisine dönüşüyor.

Lossnay ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları ile konforlu havalandırma

lossnayMitsubishi Electric, uzun yıllara dayanan tecrübesini havalandırma teknolojilerine de entegre ettiği Lossnay ısı geri kazanımlı havalandırma cihazlarıyla yaşam alanlarında taze ve temiz hava deneyimi sunuyor. Her odaya kolayca uygulanabilen bireysel ısı geri kazanım cihaz serisi Lossnay, evlerde sürekli taze, temiz ve sağlıklı bir hava ortamının oluşmasını sağlarken sessizliğiyle konfordan ödün vermiyor. Dışarıya atılan kirli havanın enerjisinin yüzde 80’ini tekrar kullanarak ısı geri kazanımı yapan Lossnay, düşük enerji tüketimi sayesinde hem doğaya hem de bütçeye dost olduğunu kanıtlıyor. Kolay bakımı ve uzaktan kumandayla kontrol edilme özelliğiyle de hayatı kolaylaştırıyor.Slider Altına