Header Reklam
Header Reklam

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, 7 Harika Kampanyasıyla Tüketicinin Konforunu Artıracak

26 Kasım 2023
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, 7 Harika Kampanyasıyla Tüketicinin Konforunu Artıracak

En güncel teknolojilere sahip duvar tipi split klima modelleri ile mekân standartlarını yükseltirken enerji verimliliğini de üst düzeye taşıyan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, 7 Harika kampanyasıyla klima sahibi olmak isteyen tüketicilere destek oluyor. Kampanya kapsamında Mitsubishi Electric, tüketicilerin dört mevsim tercih ettiği ısıtma ve soğutma sistemi olarak öne çıkan NoviroME, Legendera ve Kirigamine Zen serisi klima satın alanlara 20.000 TL’ye varan indirimin yanı sıra 3 yıla ek 7 yıl ile toplam 10 yıl garanti avantajı sunuyor. 

İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, mekanlara dört mevsim konfor getiren klima modellerinde uyguladığı 7 Harika kampanyasıyla tüketicinin cebini rahatlatıyor. 7 farklı özelliği ile kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Mitsubishi Electric klima sistemleri, kampanya boyunca 20.000 TL’ye varan indirim avantajıyla her bütçeden tüketicilere cazip avantajlar sunuyor. Kampanya kapsamında satışa sunulan Mitsubishi NoviroME, Legendera ve Kirigamine Zen serileri, mekânlara konforlu iklimlendirme ve temiz hava sağlamanın yanı sıra göz alıcı bir şıklık da katıyor. Mitsubishi Electric klima modelleri, tüm Mitsubishi Electric yetkili satıcılarında avantajlı fırsatlarla tüketicileri bekliyor.

Enerji dostu Mitsubishi Electric Klima Sistemleri; klimalarda kullanılan kompresör, bakır boru ve ısı değiştiricilerindeki üretim ve tasarım ayrıcalıkları ile Türkiye’de kullanıcılara sektörün enerji verimlilik sınıfı en yüksek cihazlarını sunuyor. Sıradan A enerji sınıfı cihazlara göre iki kattan fazla tasarruf sağlayan A+++ enerji sınıfı Mitsubishi Electric klimalar, kullanıcıların enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor, elektrik faturalarında tasarruf olarak geri dönüyor. Sessiz modda çalışarak sakin bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin de hayatını kolaylaştıran Mitsubishi klimalar; MELCloud™ arayüzü ile cep telefonu, tablet ve bilgisayar aracılığı ile uzaktan kontrol ve takip edilebiliyor. Mitsubishi Electric’in iklim değişikliği ile mücadele için geliştirdiği çevresel konulardaki teknolojileri, kullanıcıların bireysel olarak karbon ayak izini azaltmalarına da yardımcı oluyor. 

Yapay zekâ destekli Legendera ile düşük enerji tüketimi, yüksek konfor 

Türkiye’de satışa sunulan ilk ve tek yapay zekâ destekli Legendera klima serisi, yapay zekâ algoritmaları, “3D i-See Sensör” teknolojisi, gelişmiş filtre sistemleri, uzaktan kontrol sağlayan bulut tabanlı fonksiyonları gibi birçok özelliği ile tüketicilerin dört mevsim tercih ettiği ısıtma ve soğutma sistemi olarak öne çıkıyor. 3 boyutlu sensörleri sayesinde ortamda değişen hava koşullarını önceden algılayarak rahatsız edici durumları ortadan kaldırıyor. Dört mevsim boyunca sadece ihtiyaç duyulan ısıtma ve soğutmayı sağlayan Legendera klima modelleri, enerji tasarrufu önceliği olan tüketicinin satın alma kriterlerine karşılık veriyor. Good Design Tasarım Ödülü sahibi Legendera klimalar; yakut kırmızısı, kuzguni siyah, inci ve duru beyazı renk seçenekleri ile ev ve iş yerlerinde dekorasyonu da şık şekilde tamamlıyor. 

Hem ortamdaki havayı hem de kendi kendini temizleyerek uzun ömürlü ve konforlu kullanım sunuyor

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin sürdürülebilir gelecek beklentileri için tasarladığı duvar tipi split klima serisi NoviroME; yaz kış fark etmeksizin mekânlarda konfor, temiz hava ve enerji verimliliğinde seviyeyi yukarı taşıyor. NoviroME serisi; yüksek enerji tasarrufu, iç hava kalitesi, sessizliği ve uzaktan yönetimi gibi birçok özelliği ile tüketicilere konforlu bir iklimlendirme deneyimi sunuyor. Aynı zamanda bir hava temizleme cihazı görevi de gören NoviroME klimalar bulunduğunuz mekânda temiz iç hava koşulları da sağlıyor. Serinin VG modellerinde standart olarak gelen V Blocking hava temizleme filtresi; ortamdaki havada bulunan küçük parçacıkları etkili bir şekilde yakalayıp havada bulunabilecek polen ve diğer alerjenleri etkisiz hale getirerek bulunduğunuz ortamda hava kalitesini en üst düzeye çıkarıyor. İç ünite için kullanıcının standart olarak periyodik yapacağı temizleme işlemini kolaylaştıran “Kendi Kendini Temizleme Modu” ile de tüketicileri zahmet ve masrafa sokmadan kendini temiz bir şekilde koruyarak uzun yıllar aynı performansla çalışmaya devam ediyor.

Kirigamine Zen'in sıcaklık ayarları haftalık programlayıcı ile kontrol altında

Mitsubishi Electric Kirigamine Zen klimalar, sezonsal sıcaklık kriterlerine verimli şekilde yanıt veriyor. Çift kanat özelliği ile konforlu bir ortam sunan Kirigamine Zen modellerinde bulunan haftalık programlayıcı fonksiyonu ile istenen sıcaklık ayarları kolaylıkla yapılabiliyor, cihazın çalışma/durma zamanı günlük yaşamınıza göre ayarlanabiliyor. Yüksek performanslı hava temizleme filtresi V Blocking, kirletici zararlara karşı ürününüzü korumaya alıyor. Sofistike tasarıma sahip ve Red Dot Design ödüllü Krigamine Zen klimalar, içerisinde bulunduğu ortam ile doğal bir uyum sağlayan üç farklı renk seçeneğiyle sade dekorasyon sevenlerin tercihi oluyor.Slider Altına