Header Reklam
Header Reklam

Mimsan’ın MGS Skoç Tip Sıcak Su Kazanı, Pek Çok Avantajı Bir Arada Sunuyor

13 Mart 2024
Mimsan’ın MGS Skoç Tip Sıcak Su Kazanı, Pek Çok Avantajı Bir Arada Sunuyor

Mimsan, merkezi ısıtma için geliştirdiği "MGS serisi üç geçişli sıvı ve gaz yakıtlı çelik sıcak su kazan" teknolojisi ile birçok avantajı aynı anda sunuyor.

Son teknolojiyle üretilen "MGS serisi skoç tip sıcak su kazanı", ısıtmada yüzde 95 yanma verimi sağlayarak enerji tüketimini düşürüyor. Böylece atmosfere salınan baca gazı emisyon değerlerini de düşüren MGS kazan, ısıtmada çevreci bir yaklaşım benimsiyor.

Isıtmada yüzde 95 yanma verimi

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Mimsan, merkezi ısıtma için geliştirdiği ‘MGS serisi skoç tip sıcak su kazan’ teknolojisi ile binalarda ve endüstrilerde iç ortam havasını ısıtırken yüzde 95 yanma verimi ve böylece minimum enerji tüketimi sağlıyor.

"MGS serisi üç geçişli skoç tip sıcak su kazanlarına" entegre ekonomizerler de akışkanların ön ısıtmasını sağlayarak enerji tüketimini azaltıp, sistem verimini yüzde 10 artırıyor.

Çevreci teknoloji

Merkezi ısıtma sistemleri için özel olarak tasarlanan "MGS serisi üç geçişli skoç tip sıcak su kazanları", yüksek yanma verimi özelliği ile yakıt tüketiminin yanı sıra atmosfere salınan baca gazı emisyon değerlerini de düşürüyor. Böylece çevre kirliliği konusunda da önemli bir kazanım sunuyor.

İşletme kolaylığı

MGS serisi üç geçişli sıvı ve gaz yakıtlı çelik sıcak su kazanları, sahip oldukları dijital LCD kontrol paneli ve Modbus özelliği ile sisteme uzaktan erişim imkânı sunarak, işletmede kolaylık sağlıyor. Uzaktan yönetilebilen kazanların kazan suyu çıkış sıcaklığı, dış hava sıcaklığına göre ayarlanabiliyor. Böylece cihaz, çalışması istenilen saatlerde konfor şartlarına uygun olarak çalıştırabiliyor, diğer saatlerde ise ekonomi moduna alınarak, tasarruf edilmesi sağlanıyor.

MİMSAN Grup hakkında detaylı bilgi almak için  www.mimsangrup.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz. Slider Altına