LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerde 5 Yıl Garanti Fırsatı

15 Haziran 2021 Dergi:

Aynı anda mutfakta ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesine ve hermetik bacaya sahip olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerin ilk çalıştırmasını 31 Aralık 2021 tarihine kadar yaptıranlara 3 yıl artı garanti hediye ediliyor, böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor. LOGIC taşıdığı özellikler ile Başkent Gaz’ın karbonmonoksit gazından zehirlenmeleri önlemek için başlattığı “Bacalı Cihazınızı Değiştirin” kampanyasında yer alıyor.

LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilere 2 yıllık garanti süresine ek olarak +3 yıl garanti sunuluyor. 

Yüzde 98,7’ye varan mevsimsel verimliliğe ve yüksek sağlamlığa sahip olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler, Termo Teknik tarafından Türk kullanıcısına sunuluyor. İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler, Ideal Boilers’ın tesislerinde 110 yılı aşkın tecrübe ve hatayı sıfıra yakın noktaya indiren 6 Sigma ile üretiliyor.

Türkiye ile 2011 yılında tanıştırılan, aynı anda mutfak ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesi, sessiz çalışma, çevreye saygı, hermetik baca gibi özellikleri nedeniyle 10 yıldır sevilerek kullanılan, LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler ErP (Energy Related Products- Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor.

İki model

Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan LOGIC c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor. 26/35, 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, üstün üretim özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

Logic’in özellikleri

  • LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip. Aynı zamanda en düşük atık gaz seviyesi olan NOx Class 6 ile çevreci bir kombi. 
  • LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
  • LOGIC tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
  • Sadece 278 mm derinliği ve 2,5 cm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum sağlanıyor.
  • Premix brülörlü LOGIC serisi yoğuşmalı kombilerde hermetik baca tipi kullanılıyor. Hermetik bacalarda kombi, yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan alıp aynı baca içerisinde bulunan atık gaz borusu ile yanmış gazı atmosfere taşır. Böylece bulunduğu ortamdan oksijen kullanmaz. 

Başkent Gaz’ın kampanyasında

Termo Teknik, LOGIC kombinin taşıdığı seçkin özellikler ile Başkent Gaz’ın karbonmonoksit gazından zehirlenmeleri önlemek için başlattığı “Bacalı Cihazınızı Değiştirin” kampanyasında yer alıyor. Premix brülör, hermetik baca ve gelişmiş güvenlik sistemleri ile LOGIC kombiler karbonmonoksit gazından etkilenme riskini sıfıra indiriyor. 

Geniş servis ve bayi ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.Söyleşi