Header Reklam
Header Reklam

Logano Plus KB372, Isıtma Teknolojileri Dünyasında “Esnek ve Çok Yönlü Bir Çözüm” Mottosuyla Faaliyet Gösteriyor

23 Ocak 2023 Dergi: Ocak-2023
Logano Plus KB372, Isıtma Teknolojileri Dünyasında “Esnek ve Çok Yönlü Bir Çözüm” Mottosuyla Faaliyet Gösteriyor

Isıtma sistemleri sektöründe 300 yıla yakın uzmanlığıyla her türlü ticari bina için sistem çözümü sunan Buderus, geliştirdiği yeni nesil yer tipi kazanlar ile yüksek verimli ekonomik işletim imkanı sağlıyor. Kazanların kompakt yapısı, çok yüksek norm kullanma verimi, kolay tasarım ve işletim imkânı, her türlü yeni proje ve uygulama için olduğu kadar, yenileme projelerinde de tercih edilmesini sağlıyor. 

Uzun Yıllar Boyunca İlk Günkü Kalite ve Yüksek Performans

Buderus yer tipi kazan modelleri, farklı mekanlar için çeşitli kapasite aralıklarıyla geliştirilerek, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çözüm sunuluyor. Buderus kazanlar, tüm donanımlarıyla ilk gün sahip oldukları üstün kalite, yüksek performans ve verimli işletimi, uzun ömürleri süresince koruma esasıyla tasarlanıyor. Yer tipi yoğuşmalı kazan sistemlerinde, ilk yatırım bedelinin çok kısa sürede geri ödenmesi ve kazanın uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışması, yüksek kullanıcı memnuniyetini de beraberinde getiriyor.

6 Farklı Kapasiteyle Her Türlü Isıtma İhtiyacını Karşılıyor

Buderus’un yeni nesil yer tipi kazanları arasında yer alan Logano Plus KB372, 1:6 gibi geniş bir modülasyon aralığına sahip ön karışımlı brülör ve yüksek performanslı ve dayanıklı alüminyum-magnezyum-silisyum esaslı ısı eşanjörü sayesinde, ısıtma tesisatının gereksinimlerini optimum şekilde karşılıyor. Logano Plus KB372’nin 75-300 kW'lık 6 farklı kapasite aralığıyla farklı mekanlar için model alternatifleri bulunuyor.

Kompakt boyutları, düşük ağırlığı, bireysel komponentler halinde sökülebilen kazan gövdesi ve mekân gereksinimlerine göre önceden bir araya getirilen bağlantılar, Logano Plus'un KB372'yi ısıtma teknolojileri dünyasında esnek ve çok yönlü bir çözüm haline getiriyor. Kompakt ve hafif ürün tasarımı sayesinde neredeyse her yere monte edilebilen kazan, özellikle yenileme projelerine uygunluk gösteriyor.

Logamatic 5000 kontrol sistemi ile donatılmış olan kazanda, entegre internet arayüzü ile izleme ve uzaktan programlama çok daha kolay. Ayrıca Logano Plus KB372, yüksek verimli ve üstün hidrolik yapıya sahip olması nedeniyle entegre gaz kaçak kontrolü sayesinde güvenli işletime sahip bulunuyor.Slider Altına