Lider Raks'ın Son Yeniliği:

31 Mart 2008 Dergi: Haziran-Temmuz 1997

Türkiye'de vantilatör kavramını oluşturan Raks, şimdi de Türkiye'de vantilatör pazarında ilk kez gerçekleştirilecek büyük bir promosyon kampanyasıyla tüketicilerine teşekkür ediyor.

 

Özel olarak Türkiye'nin en seçkin üretim tesislerinde üretilen yüz binlerce yüz ve plaj havlusu, vantilatör alan herkese Raks'ın hediyesi olarak dağıtılacak. 9 ve 12 inch boyutlarında vantilatör alanlara piyasa değeri yaklaşık 1.000.000 TL. olan yüz havlusu, 16 inch ve daha büyük vantilatör alanlara ise piyasa değeri yaklaşık 1.500.000 TL olan plaj havlusu hediye edilecek. Raks'ın gerçekleştirdiği bu kampanyanın satış fiyatlarında herhangi bir artışa neden olmadığını özellikle vurgulamak gerekiyor. Aylar önce açıklanan fiyatlarını Temmuz ayına kadar koruyacak olan Raks'ın, herhangi bir artışa neden olmadığını özellikle vurgulamak gerekiyor. Aylar önce açıklanan fiyatlarını Temmuz ayına kadar koruyacak olan Raks'ın, herhangi bir fiyat artışı yapmadan gerçekleştirdiği bu kampanya ile tüketiciler iki kere karlı çıkacaklar.

 

Hem pazarın lider ürünü Raks'a sahip olacaklar hem de kaliteli ve Raks için özel olarak dizayn edilip üretilmiş bir havluya.


Etiketler


Slider Altına
Söyleşi