Header Reklam
Header Reklam

Lennox Su Soğutmalı Paket Klimalar, Yüksek Enerji Verimliliği ile Geleceği Koruyor

19 Ocak 2024 Dergi: Ocak-2024
Lennox Su Soğutmalı Paket Klimalar, Yüksek Enerji Verimliliği ile Geleceği Koruyor

Ecodesign kriterleriyle uyumlu, Eurovent sertifikalı su soğutmalı paket klima sistemleri Lennox lisansıyla ve Form güvencesiyle üretilmektedir.
Lennox Su Soğutmalı Paket Klima (WSHP) %100 taze hava ile çalışabilmektedir, %100 alüminyum dış kasa ile düşük ağırlık ve maksimum korozyon dayanımına sahiptir.
Standart olarak cihaz dışı statik basınç 600 Pa, opsiyonel seçim ile 1,600 Pa‘a kadar dış basınç imkanı sunar. Daha iyi kısmi yük verimleri için özel tandem çift kompresörlü kullanımı vardır. Eurovent sertifikalı, patentli çapraz veya tekerlek tip ısı geri kazanım modülü opsiyonu ile %100 taze hava ihtiyacının karşılanmasını sağlar.
Lennox WSHP’nin iç hava kalite kiti (UV lamba) ve çift cidar opsiyonu ile iç hava kalitesi en iyi seviyede tutulur. Isı pompası ve ısı geri kazanımlı model seçenekleri mevcuttur. Sökülüp temizlenebilir paslanmaz veya alüminyum drenaj tavası bulunmaktadır. Tüm ünitelerde hermetik scroll kompresör ile maksimum verim, güvenilirlik ve düşük ses seviyesi sağlanır. Ekstra yüksek verimli değişken hızlı EC Plug fan veya direkt akuple radyal fan ile yüksek enerji tasarrufu elde edilir. Tüm üniteler tak kullan şeklinde fabrikadan tüm bağlantıları monte edilip test edilmiş olarak sevk edilir.
Climatic özel işletim sistemi ile kompresör yönetimi, akıllı taze hava yönetimi, otomatik yaz/kış ayarları, arıza görüntüleme/hafıza kaydı, master/slave çalışma, BMS bağlantı imkanı gibi bir çok özellik gerçekleştirilebilir.Slider Altına