Header Reklam
Header Reklam

Lectus Yoğuşmalı Kazanlar 5 Yıl Sistem Garantisi İle Güvence Altına Alınıyor

30 Ağustos 2023 Dergi: Eylül-2023
Lectus Yoğuşmalı Kazanlar 5 Yıl Sistem Garantisi İle Güvence Altına Alınıyor

İklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, yoğuşmalı kazan kategorisindeki ürünleriyle de oldukça iddialı. Enerji yönetmeliğine uygun, düşük emisyonlu, üstün emniyet sistemlerine sahip duvar tipi Lectus yoğuşmalı kazanların yanında pompa, genleşme tankı, boyler, otomasyon ekipmanlarının da Baymak olarak tercih edilmesi halinde “sistem garantisi” aktif hale geliyor. Böylece Baymak Lectus ve Lectus Plus serisi yoğuşmalı kazanların, sistem kurulumları 5 yıl garantiyle güvence altına alınıyor. 

Yenilikçi ve çevreci ürünleriyle Türkiye’de iklimlendirme sektörüne öncülük eden Baymak, yoğuşmalı kazanlarıyla da pazardaki güçlü konumunu sürdürüyor. BDR Thermea patentli ve sektörde benzeri olmayan döküm eşanjörü sayesinde ısıtma alanında rakipsiz olan Baymak Lectus yoğuşmalı kazanlarda paket kurulum yani “sistem garantisi”, kazanın yanında pompa, genleşme tankı, boyler, otomasyon ekipmanlarının da Baymak olarak tercih edilmesi halinde aktif hale geliyor. Böylece sistemde meydana gelebilecek karmaşıklık en aza indirgenirken Baymak Lectus ve Lectus Plus serisi yoğuşmalı kazanların sistem kurulumları 5 yıl garanti altına alınıyor. 

Yoğuşmalı kazan denilince akla gelen ilk ürün

Baymak Lectus yoğuşmalı kazanlar; sahip olduğu Al-Mg-Si eşanjörü ile ısıyı kusursuz ve yüksek verim değeri ile iletirken, aynı zamanda korozyona karşı dirençli yapısıyla uzun yıllar zorlu tesisat koşullarına ve yüksek basınç değerlerine meydan okuyor. Premix teknolojili ve yoğuşmalı Lectus yoğuşmalı kazanlar, farklı ısıtma kapasiteleri sayesinde gerek tekli gerek kaskad sistemler halinde kurularak, talep edilen ihtiyaçlara sunduğu hızlı ve etkili çözümlerle ısıtma pazarındaki konumunu güçlendiriyor. Kaliteli ve rekabetçi özellikleriyle kendisini sahada uzun süredir kanıtlayan ve villa tipi bir daireden toplu konuta, imalathanelerden otellere, rezidanslardan kamu kuruluşlarına kadar “yoğuşmalı kazan” denilince ilk akla gelen marka Baymak Lectus ve Lectus Plus serisi yoğuşmalı kazanların; sessiz çalışma, yüksek verim, geniş modülasyon aralığı, LPG ile de çalışabilme gibi önemli avantajları bulunuyor.

Konusunda deneyimli ekipler her aşamada müşterinin yanında

15 adete kadar cihazın tek bir kontrol panosuyla yönetilebildiği Lectus yoğuşmalı kazanlarda, eş yaşlandırma ve sıralı çalışma özellikleri sayesinde sistem mümkün olan en uzun çalışma sürelerine çıkabiliyor. Sunduğu kapasite alternatiflerinin yanında kompakt tasarımıyla yerden tasarruf sağlayan Lectus yoğuşmalı kazanlar daha düzenli bir sistem kurulmasının da önünü açıyor. Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekipler, sistemin proje aşamasından teslimine kadar geçen süreçte her türlü desteği sağlayarak taleplerin en hızlı şekilde karşılanması konusunda her zaman müşterisinin yanında yer alıyor. Slider Altına