Header Reklam
Header Reklam

Kuhnke Turkey Bayilerini Arıyor

06 Mart 2021
Kuhnke Turkey Bayilerini Arıyor

Kuhnke Turkey Otomasyon Limited Şirketi, 2018 yılından bugüne Kendrion Grubu'nun bir parçası olarak Türkiye’de hizmet veriyor. Bugün Kendrion Kuhnke Automation GmbH şirketi, Almanya ve Romanya'daki fabrikalarında elektronik, solenoid ve pnömatik ürünler üretiyor. Kuhnke Endüstriyel Kontrol Sistemlerinde teknolojik açıdan yeni ürünlerin geliştirilmesi ve tedarikine odaklanıyor. Müşterilerine rekabet avantajı sunan Kuhnke müşteriye özel ürünleri hedef maliyetle Ar-Ge yaparak geliştiriyor.

Kuhnke Turkey; Türkiye’de Endüstriyel Kontrol Sistemlerinin güçlü bir şekilde yayılmasını sağlamaya, Türkiye otomasyon pazarına yeni ürünler sunmaya çalışıyor. 

Üçüncü taraflar aracılığıyla pazara sunulan Endüstriyel Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Manyetik Sistemler ve Endüstriyel Tahrik Sistemlerinin satış hacminin, mevcut satış organizasyonları yoluyla hızlı bir büyüme içine girmesi hedefleniyor.

Türkiye’de mevcut Endüstriyel Kontrol sistemleri donanımları farklı markalar altında toplanıp bir kombinasyon oluşturmaktadır. Kuhnke Turkey firmasının bu doğrultudaki amacı Tek Marka-Tek Çözüm imajı ile piyasaya tüm endüstriyel kontrol sistemlerini oluşturan ekipmanları (PLC,HMI-PLC panel, servo motor, servo sürücü, termo kontroller) Kuhnke markası ile sunmaktır. Böylece müşteri proje çözümlerine hedef maliyet, iş gücü ve zaman kazancı ile kolay çözümler bulabilecektir. 

Kuhnke Turkey, kendi satış ağını oluşturmak amacıyla, bu alanı kârlı bir yatırım alanı olarak gören bayiler arıyor.
www.kuhnketurkey.comSlider Altına