Header Reklam
Header Reklam

KARYER Kuru Soğutucular, Enerji Üreten Tesislerin Verimlilik Anahtarı

28 Şubat 2021
KARYER Kuru Soğutucular, Enerji Üreten Tesislerin Verimlilik Anahtarı

Kuru Soğutucular, iklimlendirme ve proses su soğutma sistemlerinde oldukça yaygın kullanım alanına sahiptir. Çevre havası ile proses suyu soğutulmasında kullanılan ürünlerdir. Kuru soğutucular fabrikalarda, termik santrallerde, kojenerasyon sistemlerinde yaygınca kullanılır. Ürünlerin kapasite aralığı 10 ila 1107 kW arasındadır.

Kuru soğutucularda ısının yüksek performansla sistemden uzaklaştırılması doğru teknoloji ile imal edilmiş tasarımlarla gerçekleşir. Ürünlerde bakır boru ve alüminyum fin kullanılmaktadır. Lamel aralıkları 2,1 veya 2,5 mm'dir. Çalışma basıncı standart olarak 10barg’dir. İstek halinde 16 barg veya farklı değerlerde yapılabilir.

Gövdede; BC tipi dik, BD tipi ise yatay (masa tipi) dizaynı tanımlar. Siparişler bu referanslarla birlikte alınır ve ürün dikey veya yatay çalışma şekline uygun konstrüksiyonda imal edilir. Kabin sacları Ral 9016 elektrostatik toz boyalıdır.

Fan için; emici tip Ø500, Ø630, Ø800 ve Ø910 mm fan alternatifleri mevcuttur. Ayrıca monofaze ve trifaze fan seçenekleri olduğu gibi yıldız ve delta bağlantı haliyle temin edilecek kapasiteler de kataloğumuz mevcuttur. Koruma sınıfı IP54 `dir. Fanlar ERP 2015 uyumludur.

Ürünler müşterileri özel isteklerine göre aşağıdaki opsiyonlar ile sunulmaktadır.
Gold Epoksi veya Hidrofilik Folyo
Spreyleme Sistemi
EC Fan
16 barg Çalışma Basıncı
Elektrik Panosu

Ayrıntılı bilgi: https://karyergroup.com/Slider Altına