Header Reklam
Header Reklam

Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi Kapalı Ortamlarda Güvenli Nefes Alanı Sağlıyor

25 Ağustos 2021
Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi Kapalı Ortamlarda Güvenli Nefes Alanı Sağlıyor

Alman temizlik teknolojileri liderlerinden Kärcher’in verdiği bilgilere göre, AF 100 Hava Temizleme Makinesi ile tüm kapalı ortamlarda güvenle nefes alınmasını sağlıyor. AF 100 Hava Temizleme Makinesi sadece aerosolleri ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda havadaki bakteri ve virüs gibi patojenleri de güvenilir bir şekilde filtreliyor. 

Havanın soğumaya başladığı sonbahar ve soğuk kış günlerinde insanlar kapalı ortamlarda daha fazla zaman geçirecek. Durum böyle olunca da kapalı ortamlarda solunan havanın kalitesi insan sağlığı açısından çok daha fazla ön plana çıkıyor. Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi ofisler, konaklama alanları, endüstriyel kullanım alanları, doktor ofisleri, muayenehaneler, perakende sektörü ve diğer yerler için olduğu kadar evlerde de güvenli nefes alanı oluşturuyor.

Ortam havası hakkında bilgilendiriyor

Güçlü motoru sayesinde AF 100, 100 metrekareye kadar geniş alanlarda dakikalar içerisinde havanın temizlenmesini sağlarken, havadaki tüm partikülleri yüzde 99,98 oranında hapsediyor. Sağlam silindirleri sayesinde hareket ettirilebilen cihaz odalar arasında da kolaylıkla taşınabiliyor. Üzerindeki lazer sensörü sayesinde, bulunduğu ortamın hava kalitesi hakkında bilgi de veren Kärcher AF 100 Hava Temizleme Makinesi elektronik renk kodlu şematik göstergesiyle de ortam havasındaki mevcut ince toz içeriği ve kalan filtreleme süresini ekrandan görmenizi sağlıyor.

Kärcher, AF 100 Hava Temizleme Makinesi için kullanım alanınıza göre tercih edeceğiniz 5 farklı iç filtre sunuyor. Yüksek verimli bu filtreler özellikle bakteri, koku, alerjen veya uçucu organik bileşiklerin ortadan kaldırılması için geliştirilmiş bulunuyor. Üç  kademeli hız ayarlı fana sahip olan cihaz, filtrenin servis ömrünü de takip edebilmeniz için ekran üzerindeki göstergesinden size bilgi veriyor.Slider Altına