Header Reklam
Header Reklam

JAVA Dublex PVC Boru ve Bağlantı Elemanları, Atık Suları Güvenle Uzaklaştırıyor

04 Temmuz 2024 Dergi: Temmuz-2024
JAVA Dublex PVC Boru ve Bağlantı Elemanları, Atık Suları Güvenle Uzaklaştırıyor JAVA Dublex PVC Boru ve bağlantı elemanları, atık suların binadan uzaklaştırılmasında güvenle kullanılır. JAVA Borular PVC hammadde özellikleri sayesinde yanmaz, alevi iletmez. PVC Boru, O ringli conta sistemi sayesinde sızdırmaz. JAVA Borular yüksek ses izolasyonu sağlar. Montajı kolay yapılır, uygulamacıyı yormaz. Çatı oluğu inişlerinde de güvenle kullanılabilir ve çatı olukları ile % 100 uyumludur. Ürünlerin yüksek kalite standardı ve ölçülerinin mükemmelliği kalıplarının üst düzey kalitesinden kaynaklanmaktadır.
Bu ürün grubunda; Atık Su Boruları, 45 Dirsek, 87 Çift Çatal, 870 Dirsek, ES Sifon, 45 Çatal, 45 Çift Çatal, 87 TE Çatal, Kayar Manşon, Kör Tapa, Redüksiyon, Havalandırma Bacası, Temizleme TE, Atık Su Kelepçesi, Çekvalf ve Atık Su Contası bulunuyor.
İthal,1 sınıf hammadden 1.Kalite üretilen boru ve bağlantı elemanları için JAVA, ömürlük garanti veriyor. JAVA ürün grupları 25 ülkeye ihraç ediliyor.


Slider Altına