Header Reklam
Header Reklam

Isı sektöründe yeni bir firma: EKORAD ISI DEĞİŞTİRCİLERİ SAN. ve TİC. A.Ş.

01 Nisan 2008 Dergi: Ağustos-Eylül 1998

Valftek Valf Teknik Tesisat Elemanları ve Tic. A.Ş.

Vana ve diğer tesisat elemanları imalat ve pazarlama konusunda "Valftek Valf Teknik Tesisat Elemanları Sanayi ve Tic. A.Ş." adı altında yeni bir firma kuruldu.

 

Konusunda oldukça deneyimli kişilerden oluşan Valftek A.Ş.'de kurucular arasında daha evvel bu sektöre uzun yıllar hizmet veren; Mak. Y.Müh. Unsal Gökalap Yönetim Kuruluşu Başkanı. Mak. Müh. Ömer Nasuhioğlu Yönetim Kurulu Üyesi. Mak. Müh. Osman F. Şaylıman Yönetim  Kurulu  Üyesi/Pazarlama ve Satış Müdürü olarak yer almaktadır. Valftek A.Ş. 1905 yılından beri imalat yapan ve pistonlu vanalar, körüklü vanalar, seviye göstergeleri, blöf vanaları, yüksek basınç gate ve globe vanaları,  yüksek  basınç  küresel  vanalar üreten Cesare Bonetti S.p.A İtalya firmasından mümessilik almış ve bazı ürünlerin imalatının yapılabilmesi konusunda anlaşma sağlamıştır. Bunun yanı sıra ürün gamını tamamlamak amacıyla başta Yangın hidrant-ları, pislik tutucu ve çekvalfler olmak üzere üretim çalışmalarına başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde vana ve tesisat elamanları konusunda yeni kaliteli ürünleri satış programı dahil edecektir.

 

Firma'nın adres ve telefonları şöyle: Şemsettin Günaltay Cad. No: 45 Suadiye/İSTANBUL Tel: 0216. 464 38 30 Pbx. Fax: 0216. 464 36 90»

 

ENER-J Enerji Sistemleri Müh. Tic. Ltd. Şti.

Izmir'de 01.07.1998 tarihinden itibaren faaliyete geçen Ener-J Enerji sistemleri Müh. Müt. Tic. Ltd. Şti.'nin faaliyetleri Ege Bölgesinde LPG ve Do-ğalgaz sistemlerine ait cihaz, aksesuar satışlarını sistem montaj, bakım ve onarımlarını kapsamaktadır. ?

 

Yabancı ortaklı olarak Türkiye'de de faaliyete geçen Ekorad Isı Değiştiricileri San. ve Tic. A.Ş. İtalyan deneyimi ile üretimde kullandığı yüksek teknolojisi ile istanbul Hadım-köy'deki 4500 m?'lik kapalı fabrikasında üretime başladı. Genel olarak alüminyum lamel ve bakır borulardan oluşan kondanser, evaparatör, yağ soğutucuları, sıcak su eşanjörü ve buhar eşanjörleri üreten Ekorad A.Ş. yetkilileri yaptıkları açıklamada ülkemizde bugüne kadar eşanjörlerin hep ithal edildiğini Ekorad olarak bu açığı kapatacaklarını belirttiler. Firmanın açık adres, telefon ve faksı şöyle:

Ekorad Isı Değiştiricileri San. ve Tic. A.Ş.

 

Ömerli Mah. Yeni İmar Yolu Sk. Maltepe Koşu Yolu Mevkii 34860 Hadım-köy/lstanbul

Tel: 0212. 798 25 00(19 hat) Fax:0212. 798 25 25»


Etiketler


Slider Altına