Header Reklam
Header Reklam

İmbat Taşınabilir Hijyenik Klima, Kritik Alanlar için Güvenilir İklimlendirme Çözümü Sunuyor

26 Aralık 2020
İmbat Taşınabilir Hijyenik Klima, Kritik Alanlar için Güvenilir İklimlendirme Çözümü Sunuyor

İmbat taşınabilir hijyenik klimalar; hastane, ameliyathane, yoğun bakım, temiz oda, laboratuvar, ilaç, gıda, savunma, uzay, havacılık, kimya endüstrileri için hassas ve steril iklimlendirme için tasarlanmıştır.
Cihaz, steril uygulamaların yapıldığı hijyen koşullarının gerekli olduğu endüstrilerin tamamında iklimlendirme ile birlikte pozitif veya negatif basınç gereksinimlerini sağlamak amacıyla kullanılır. %100 dış havayla çalışır ve elektrikli ısıtma yapar. Darbe koruyucularıyla güçlendirilmiş titreşime dayanıklı gövde yapısıyla, alttan ve üstten taşıma imkanı olan İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilir nitelikte, ilk çalıştırma ve işletmeye alınması hızlı, servis ve bakımı kolaydır.
Cihaz iç yüzeyleri bakteri oluşumunu önleyen pürüzsüz, temizlenebilir ve sızdırmaz, 304 kalite Cr-Ni paslanmaz sactan imal edilir. Isı ve ses izolasyonlu, hücreleri görme camlı ve aydınlatma armatürleri ile donanımlı, UV lambalı, paket ve kompakt, tak-çalıştır yapıda olan İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları hızlı kurulum imkanı sunar.
İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları yüksek verimli scroll kompresörleri ve değişken devirli, invertör kontrollü EC plug fanları ile tüm hijyenik ortamlar için yüksek verime sahiptir.
İmbat Taşınabilir Hijyenik Klima Ekipmanları şu komponentlere ve avantajlara sahiptir: H14 hepa filtre kutusu, buharlı nemlendirici, F9 filtreli EC plug aspiratör fanı, elektrikli ısıtma, DC inverter kompresör, IoT uzaktan izleme ve kontrol, bina yönetim sistemlerine bağlanabilme.Slider Altına