HTA Korozyonsuz Sıcak ve Soğuk Su Sistemi

27 Temmuz 2022 Dergi:
HTA, basınçlı sıcak ve soğuk suyu taşımak için tasarlanmış, sistemi, bakıra karşı daha yüksek performanslı, uygun maliyetli bir alternatif haline getiren tam uyumlu borular, bağlantı parçaları ve vanalardan oluşur. 

HTA'nın basit ve etkili solvent kaynaklı birleştirmesi, kurulum süresini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Hafif borular ve bağlantı parçalarının, kurulum için herhangi bir kaynak sertifikası gerekmeden sahada kullanımı kolaydır.

HTA sistemi, korozyon direnci olan CPVC malzemesiyle, Legionella gibi zararlı bakterilerin ortama salınmasına neden olabilecek biyofilm oluşumu riskini büyük ölçüde azaltacak şekilde üretilmiştir.

Bir bakışta HTA

HTA, sentetik bir malzeme için mümkün olan en yüksek yangın sınıflandırması olan Bs1d0 (Euroclass) olarak sınıflandırılmıştır.

HTA, korozyona karşı dayanıklıdır ve su şebekelerinin dayanıklılığını ve bütünlüğünü garanti etmeye yardımcı olur.

HTA borularının ve bağlantı parçalarının pürüzsüz iç çapı, biyofilm gelişimini azaltmaya ve zararlı bakteri üremesi için temel özelliklerden olan kireç oluşumuna direnmeye yardımcı olur.

HTA, güvenli ve sağlıklı bir su kaynağının korunmasına yardımcı olarak çeşitli zorlu termal ve kimyasal işlemlere karşı dayanıklıdır.

HTA, sürtünme kayıplarını azaltmaya ve pompa verimliliğini korumaya katkıda bulunur.

HTA, basit süreçler, basit eğitimle ve sıcak işlem çalışma iznine gerek kalmadan hızlı ve verimli bir şekilde kurulabilir.
 

Etiketler

HTA

Slider Altına
Söyleşi