Header Reklam
Header Reklam

Honeywell, Yakma Sistemlerini Optimize Eden Yenilikçi Bir Çözüm DG Akıllı Sensörü Pazara Sundu

14 Ağustos 2023 Dergi: Ağustos-2023
Honeywell, Yakma Sistemlerini Optimize Eden Yenilikçi Bir Çözüm DG Akıllı Sensörü Pazara Sundu

Yanma sistemlerinde verimliliği ve güvenilirliği artırmak için tasarlanan DG Akıllı Sensör, endüstriyel ve ticari sektör için hassas izlemeyi dijital iletişimle birleştirir.

Honeywell, düşük basınçlı yanma havası, yakıt gazlarını izleme, kontrol etme verimliliğini ve güvenilirliğini artırmak için tasarlanmış bir çözüm olan DG Akıllı Sensörü pazara sundu. Bu ürün, hassas izleme yetenekleri sunar ve Endüstri 4.0 ile uyumlu dijitalleşme trendlerini benimser, üreticiler, son kullanıcılar ve sistem entegratörleri için yanma sistemi performansını iyileştirme ve operasyonel dinamikleri dönüştürme fırsatı sunar.

DG Akıllı Sensör, bir dizi gelişmiş teknik yetenek sunar. Basınç vericisi, 4-20mA NAMUR Analog çıkış ve MODBUS TCP dijital iletişim ile donatılmıştır ve Güvenlik İletişim protokolü [1] aracılığıyla SIL3'e kadar yeteneklidir. Geleceğin Brülör Kontrol Üniteleri (BCU'lar) ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanan DG Akıllı Sensör, Honeywell'in Endüstri 4.0'ı ilerletme taahhüdünü sergiliyor. Bu özellikler, DG Smart Sensor'ü yanma sistemlerine değerli bir katkı olarak konumlandırarak rekabetçi bir fiyata dijital bağlantı ve hassasiyet dengesi sağlar.

Honeywell Thermal Solutions Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ramine Eskandari, "Dijital dönüşüm çağında, doğru ve güvenilir proses verileri çok önemlidir. DG Akıllı Sensör, yanma teknolojisinde gerekli bir ilerlemeyi temsil ediyor. Hassas basınç okumaları sağlama ve dijital iletişim yeteneklerini entegre etme yeteneği, proses ısıtma teknolojisinin etkinliğini artırır. Bu ürün, endüstrinin aradığı yanma sistemlerindeki ilerici evrimin önemli bir parçasıdır” dedi.

Honeywell'in DG Akıllı Sensörü, Honeywell'in sektör için akıllı, verimli ve sürdürülebilir çözümler sağlama taahhüdünü güçlendiriyor.

[1] Şu anda 4-20 mA ile SIL2 uyumlu. Gelecekte Güvenlik iletişim protokolü aracılığıyla SIL3 uyumlu olacak.


Etiketler


Slider Altına