Havanın Geleceğini Yönlendiren Teknoloji: Air Care 0.2

21 Mart 2021 Dergi:

İç mekan hava kalitesinde devrim yaratan, havamızı daha temiz ve daha güvenli hale getiren patentli teknoloji Tadiran AIR CARE 02, her türlü AC'ye uyan pratik bir çözüm.

Covid-19 salgını, hava kalitesinin hayatımızdaki önemi konusundaki bilinci artırdı. Hepimiz evde daha fazla zaman geçiriyoruz, oysa iç mekan havası dış havaya göre beş kat daha kirli olabilir.

Evlerimizde, ofislerimizde ve okullarımızda herkes her yerde temiz havayı hak eder. Herhangi bir kapalı alan, kirlilik tehdidine karşı güvenli bir sığınak olmalıdır, böylece daha güvenli hava soluyabilir ve geceleri rahatça uyuyabiliriz.

Tadiran AIR CARE 02, daha sağlıklı iç mekan havası için belirli maddeleri, bakterileri, virüsleri ve kokuları etkili bir şekilde ortadan kaldırarak iç mekan havasını aktif olarak iyileştirir.

AIR CARE O2, her klimaya uyan, kullanımı kolay bir cihaz aracılığıyla sürekli hava temizliği sağlar. Havayı temizlemek için bir odadaki doğal molekülleri aktive ederek, hava arıtmaya aktif bir yaklaşım benimseyen piyasadaki tek hava kalitesi teknolojisidir. Mevcut çözümlerden 100 kat daha etkilidir.

Nasıl çalışır?
AIR CARE O2 teknolojisi, bir deşarj akımı ile O2'yi iki ayrı oksijen molekülüne böler. Serbest oksijen molekülleri, havada doğal olarak bulunan H2O molekülleri ile birleşerek onları H202'ye (hidrojen peroksit) dönüştürür.

H202 daha sonra klimadaki AIR CARE 02 cihazı aracılığıyla klimatize edilmiş hava boşluğuna dağıtılarak havayı temizler ve arındırır.

Sıfır bakımla sürekli hava temizleme
AIR CARE O2, mevcut AC sistemlerine kolayca entegre olur ve ünite kapatıldıktan sonra saatlerce havayı temizler.

Düşük enerji kullanımı ve kendi kendini temizleme mekanizması ile birlikte uzun süreli etkisi, onu her alan için mükemmel bir çözüm haline getirir.

Tak ve Çalıştır
Boyutlar (inç):
4,98″ x 4,05″ x 2,95” ; ağırlık: 0.6 lbs
Boyutlar (mm):
126.5 x 103 x 74 mm, ağırlık: 270g
Düşük enerji kullanımı: 1WSlider Altına
Söyleşi