Header Reklam
Header Reklam

Havadaki Kirleticileri %99.9 Oranında Hapseden Teknoloji Mia Air

24 Mart 2024 Dergi: Nisan-2024
Havadaki Kirleticileri %99.9 Oranında Hapseden Teknoloji Mia Air

EN1822 standartlarında HEPA H14 ve Aktif Karbon filtreler ile üstün filtreleme özelliğine sahip Mia Air, tavan yüksekliği 3 metre olan 100 metrekare bir odayı ortalama olarak saatte 3 kez temizleme yetkinliği ile sınıfının en yüksek kapasiteli cihazlarından biridir.

Mia Air, ev ve iş yerlerinde kötü havayı algılar, zararlı partikülleri temizleyip ortamda bulunan insanların sağlıklı bir nefes almasını sağlar.

Mia Air, ortam sıcaklığını etkilemeden kullanım alanının büyüklüğüne göre tüm havayı sürekli olarak temizler. Üzerindeki dokunmatik ekran ile manuel kontrol sağlanabilir, uzaktan erişim için Mia Air mobil uygulama kullanılabilir.

Sessiz, Eco, Otomatik, Turbo ve Manuel Mod olmak üzere, 5 farklı mod özelliği ile yüksek performans sağlar, ortamın kirlilik seviyesine göre ayarlanabilir modları sayesinde etkili temizlik sunar.

Mia Air filtre ömrü 1 yıldır. Filtre ömrü, mobil uygulama üzerinden kolaylıkla izlenebilir.

Gizli tekerlekleri ve hafif yapısı sayesinde mekan içinde kolaylıkla yeri değiştirilebilir.

16-18 kg ağırlığında, 66x38x38 cm ölçülerindedir, enerji tüketimi 20-105 kW, ses seviyesi 0-58 dB’dir.

Mia Air, 33 yılı aşan tecrübesiyle pek çok farklı endüstri için Atmosferik Hava Filtreleri ve Basınçlı Hava Sistemleri üreten, geniş ürün yapısı ile bütünleşik çözümler sunan Mikropor’un bir markasıdır.


Etiketler


Slider Altına