Hava ve Yüzey Arıtma, Dezenfeksiyon için Patentli Ürün Wellisair

06 Ağustos 2020 Dergi:

Wellisair, havayı ve yüzeyleri doğanın kendi mekanizmaları ile dezenfekte etmek, arındırmak ve temizlemek için yenilikçi bir teknolojiye sahip patentli bir cihazdır.
Wellisair, oksidasyonla virüs, bakteri, alerjen, küf, koku ve uçucu organik bileşikleri (VOC) %99,9'a kadar önemli ölçüde ortadan kaldıran hidroksil radikallerini (OH) etkili bir şekilde üreten ileri teknoloji kullanır.
Havanın ve yüzeylerin mükemmel dekontaminasyon kapasitesi, Wellisair cihazının uygulama alanını çok kapsamlı ve çeşitli kılar. Uçucu organik bileşikleri (VOC'ler) ve asılı PM partiküllerini azaltarak hava kalitesini iyileştirir, kokuları ortadan kaldırır.
Hidroksil radikali (OH ·) troposferdeki en önemli doğal oksidandır, karbondioksit veya metan gibi sera gazlarının uzaklaştırılmasında hayati önem taşır.
Wellisair, sürekli olarak hidroksil radikalleri (OH ·) üreten temiz ve güvenli bir teknoloji kullanır. Havayı ve yüzeyleri dezenfekte etmek için yüksek verimli olmasının yanı sıra, insanlar için zararsız bir yöntemdir (ozonun aksine).
Hidroksil radikalleri (OH ·) “solunum patlaması” adı verilen etki ile 50-60 m2'ye kadar bir alandan patojenik mikroorganizmaları hızla ortadan kaldıran bir dizi zincir reaksiyonu yaratır. Wellisair teknolojisi, farklı özelliklere sahip çeşitli virüslerde ve ıslak ve kuru ortamlarda etkili bir şekilde test edilmiştir.
Tüm testler, Respiratuvar Sinsitiyal Virüs (RSV), Rotavirüs veya Coxsackievirus (el-ayak-ağız) ile elde edilen sonuçlara bağlı olarak yüzeylerde eliminasyonun %92-99'u arasında bir etkin olduğunu göstermektedir (havadaki verimlilik daha yüksektir).
Wellisair’in hidroksil radikalleri (OH ·), genetik bilgilerine ulaşana kadar morfolojik yapılarını değiştiren, bakterilerin zarlarını geçen oksidatif reaksiyonlara neden olur. Bu, bakterileri öldürmek ve yok etmek için geri dönüşü olmayan bir etki yaratır.
Etkinliği belirlemek için Gram "+" ve "-" bakterileri ile hem yüzeyde hem de havada testler yapıldı. Wellisair'in oksidatif teknolojisi, herhangi bir uçucu organik bileşiğin (VOC) yapısının inert ve zararsız gazlara veya suda çözünür bileşiklere dönüştürülmesini sağlar. Ayrıca her türlü atmosferik parçacığı (PM) mikro damlacıklar halinde tutar ve zemine çökmesini sağlar.
Cihaz yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Bakımı kolaydır, pahalı bir komponenti, UV lambası vb. bulunmaz, kartuşu, herkes, tek bir dokunuşla kolayca değiştirebilir.Slider Altına
Söyleşi