Header Reklam
Header Reklam

Hager Evlerde Tesisat Kaynaklı Su Baskınlarının Önüne Geçiyor

19 Kasım 2022 Dergi: Aralık-2022
Hager Evlerde Tesisat Kaynaklı Su Baskınlarının Önüne Geçiyor

Akıllı bina otomasyonlarında konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Hager; tek dokunuşla güvenlik, konfor ve tasarruf imkânı sunuyor. Üstün tasarımıyla, tesisattan kaynaklı su baskınlarını problem olmaktan çıkaran Hager, otomasyon çözümleri ile kullanıcı evinden uzun süreli olarak uzaklaştığında su baskın sensörleri ile de mekanları gözlemlemeye devam ediyor ve bir problemde otomatik olarak tüm evin su sistemini kapatıyor. 
İçeride ve dışarıda, akıllı ev sistemleriyle evin her noktasını tek dokunuşla kontrol edebilmek mümkün oluyor. Akıllı ev sistemleri ile dışarıda da eve müdahale edilebiliyor, gerekli kontroller gerçekleştirilebiliyor. Güvenlik, konfor ve tasarruf avantajlarıyla yoğun talep gösterilen akıllı ev teknolojileri lüks olmaktan çıkarak, gereklilik haline geliyor.  Akıllı ev sistemleri ile fark yaratan Hager Group, Daire İçi Su Baskın Sensörleri ile özellikle zemindeki su kaçak ve birikintileri belirli bir seviyeyi geçtiğinde alarm vererek ve su vanasını otomatik olarak girişten keserek mekandaki sorunun anında çözülmesine yardımcı oluyor. 

Geri dönüşü zor olan arızaları önlüyor…

Hager Akıllı bina sistemleri ile donatılmış konutlarda herhangi bir su kaçağı olduğunda sistem otomatik olarak konutun suyunu kesiyor ve alarmı gerekli noktalara yönlendiriyor. Böyle basit bir sistem ile maliyetli ve aynı zamanda geri dönüşü zor olan arızalar önlenmiş oluyor. Hager otomasyon sistemi kullanıcı evden uzun süreli olarak uzaklaşıldığında otomatik olarak su sistemini kapatarak su baskın dedektörleri ile evi gözlemlemeye devam ediyor. Hager’in otomasyon sistemi ile insanlar evlerinden uzak kaldığında bile evi izleyerek güvenliği sağlıyor. 


 Slider Altına