Header Reklam
Header Reklam

Gerhman Purus Lif Tutucu Menfezleri ile Sağlığa Duyarlı Hava Dağıtımı

05 Temmuz 2024
Gerhman Purus Lif Tutucu Menfezleri ile Sağlığa Duyarlı Hava Dağıtımı

Purus, tüm Gerhman temiz oda, laboratuvarlar ve sağlık tesisleri ve ameliyathane çözümleri için bir egzoz menfezidir. Purus, sık sık güçlü temizlik çözeltileriyle temizlenmesi gereken uygulamalar için idealdir. Erişim ve temizlik için kolayca çıkarılabilir panel ile tasarlanmıştır.

AISI316 Paslanmaz çelik egzoz havası menfezleri, metal örgü tüy ayırıcı ile donatılmıştır.
- Paslanmaz çelik ön panelin çıkarılması ve temizlenmesi kolaydır.
- Hijyenik epoksi kaplamalı galvaniz (opsiyonel)
- Hijyenik epoksi kaplamalı alüminyum (opsiyonel)

Bir ameliyathanenin bitişik alanlarla arasında her zaman pozitif bir basınç farkı olmalıdır. Bu nedenle, ameliyathane egzoz havası hacmi toplam besleme havası hacminden daha az olmalıdır. Bitişik alanlara göre istenen fark basıncını elde etmek için gereken hava akışı dengeleme (besleme ve egzoz arasında) oda zarfının ne kadar iyi yalıtıldığına bağlıdır. Bu nedenle, hava dengeleme değerini oda devreye alma ve sistem dengelemesinden önce hesaplamak mümkün değildir. Ancak tipik bir ameliyathanede odaya verilen hava, dışarı atılan havadan yaklaşık %20 daha fazladır. 

Egzoz menfezi egzoz havası kanalına bağlanır. Duvar veya tavana montajı mümkündür.

- Hava, menfez ve metal kafesli lif ayırıcı aracılığıyla alandan dışarı atılır.
- Egzoz menfezleri zemin seviyesine yakın duvarlara simetrik olarak yerleştirilmelidir. 

Menfezler ayrıca bir otoklavda sterilize edilebilir. Vakumlama için çıkarılmasına gerek yoktur. Ünite, kolay çıkarılabilmesi ve temizlenebilmesi için hızlı çıkarılabilen bağlantı elemanlarına sahip olmalıdır.

Gerhman, hizmet verdiği sektörlerin güncel gereksinimlerini olduğu kadar geleceğe yönelik talep ve beklentilerini araştırarak ve dünya gündemini yakından takip ederek Ar-Ge çalışmalarına yön vermekte; yüksek teknoloji ve kaliteyi ürünlerine en üst düzeyde yansıtarak ulusal ve uluslararası pazarlardan aldığı payı düzenli olarak artırmaktadır.


 Slider Altına