Header Reklam
Header Reklam

Gerhman, Nova Ayarlanabilir Kanatlı Yüksek Atışlı Tavan Difüzörü ile Yenilikçi, Verimli Çözüm Sunuyor

27 Haziran 2024 Dergi: Temmuz-2024
Gerhman, Nova Ayarlanabilir Kanatlı Yüksek Atışlı Tavan Difüzörü ile Yenilikçi, Verimli Çözüm Sunuyor

İnovasyon ve liderlik vizyonuyla doğan, “Her zaman ulaşılabilir”, “yeniliklerle dolu” ve “bir adım önde olma” amacıyla yola çıkan Gerhman, Nova serisi Ayarlanabilir Kanatlı Yüksek Atışlı Tavan Difüzörü ile tavan yüksekliği 3.8 metreden daha yüksek olan mahaller için farklı gereksinimleri karşılayabilen esnek bir çözüm sunuyor. Havalimanları, spor tesisleri, endüstriyel tesisler, fuar ve sergi salonları gibi yüksek tavan mesafesine sahip yapılar için özel olarak tasarlanmıştır. 

Yüksek atış mesafeleri için ayarlanabilir kanatlı, atış mesafesini manuel veya aktüatör vasıtası ile ayarlayabilen difüzörler sabit ve değişken hava akışına, yatay veya dikey kanal bağlantılarına uygundur.

Gerhman Nova serisi difüzörler büyük sıcaklık gereksinimleri için, besleme ve oda havası arasındaki büyük sıcaklık farkı için idealdir. -12 ile +15 K aralığında üfleme ve mahal sıcaklık fark aralığında difüzör, merkezi olarak ayarlanabilen kanatlar ile ısıtma ve soğutma modlarında farklı hava modellerine sahip karışık akışlı havalandırma için tasarlanmıştır. Kanatlar manuel olarak veya difüzörün dış tarafına monte edilmiş elektrik motoru vasıtasıyla ayarlanabilir. Difüzör deşarj yönü değiştirilebilir.

Hava akış aralığı 250 - 4000 m3/h’tir. Bakım gerektirmeyen difüzörler, galvaniz çelik sac plenum kutusuna sahiptir. Standart olarak RAL 9010 elektrostatik toz boya kaplıdır, isteğe bağlı olarak RAL CLASSIC skalasında özel üretim mümkündür.

Yüksek enerji verimliliği, düşük bakım gereksinimi, montaj kolaylığı ile beraber estetiği de gözeten tasarım yaklaşımına sahip Gerhman’ın Nova serisi Ayarlanabilir Kanatlı Yüksek Atışlı Tavan Difüzörü, düşük ses seviyesiyle de akustik konfor sağlar.


Etiketler


Slider Altına